Põhisisu algus

Elisa poolt täna öösel teostatavate muudatuste ajal ei saa kasutada osasid teenuseid

31.05.2017

31. mai öösel (vastu neljapäeva) viib Elisa mobiilse interneti kliendid üle uuele süsteemile, mis võimaldab varasemast suurema võimekusega pakkuda uusi roamingupakette. Hooldustööde ajal on Elisa klientidele osade teenuste kasutamine häiritud.

Elisa alustab muudatuse läbiviimisega 31. mai õhtul kell 22.00 ning lõpetab töödega 1. juuni varahommikul kell 6.00. Tööde käigus viib Elisa kliendid üle uuele platvormile, mis võimaldab pakkuda klientidele suurema võimekusega mobiilse interneti roamingupakette.

Hooldustööde ajal toimivad tavapäraselt välja helistamine ja sõnumite saatmine. Kasutada ei saa Elisa Iseteeninduskeskkonda, e-poodi ning klientidel võib tekkida paarisekundilisi katkestusi mobiilse interneti kasutamisel. Enamus seadmeid katkestus pikaajaliselt ei mõjuta, kuid kui klientidel peaks esinema tõrkeid edasisel mobiilse interneti kasutamisel, soovitame seadme taaskäivitada (teha restart).

Kui peale hooldustöid või selle ajal esineb kestvaid häireid teenuste kasutamisel, palume klientidel teavitada Elisa kõnekeskust telefonil 6 600 600 või e-kirja teel: info@elisa.ee.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!