Põhisisu algus

Elisa pikendas Ukraina suunaliste sideteenuste soodushindasid käesoleva aasta lõpuni

23.08.2022

Elisa otsustas pikendada Ukrainasse ja Ukrainas helistamisel kehtivat poole soodsamat sideteenuste hinnastust Elisa klientidele 2022. aasta lõpuni. 

Alates 14. märtsist on Eestist Ukrainasse tavatariifsetele numbritele helistades kõnede soodushinnaks 0,30 eurot minut ja sõnumi saatmise hinnaks 0,11 eurot. „Pidades silmas jätkuvat sõjaolukorda Ukrainas, soovime oma kliente jätkuvalt toetada. Hetkel on oluline, et meie toetus oleks järjepidev ja me ei väsiks. Selleks pikendas Elisa kuni aasta lõpuni poole soodsamat sideteenuste hinnakirja,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Mailiis Ploomann

Kõneminuti hind on poole soodsam tavahinnakirjast ja kõik kõned on Elisale oma hinnaga, ehk ettevõte kõnedest tulu ei teeni. Soodushind kehtib ka Ukrainas viibides, kus kõnede vastuvõtmine ja väljahelistamine Ukraina tavatariifsele numbrile või Eesti tavatariifsele numbrile maksab 0,30 eurot minut. Uus hind kehtib kõikidele Elisa Eesti lepingulistele era- ja äriklientidele, Elisa Teleteenuste lauatelefoni klientidele ning ZEN ja Elisa kõnekaardi klientidele.

„Juba kevadel töötasime Ukraina sõjapõgenike jaoks välja lisaks veel ka lahendused, mis võimaldavad neil kasutada interneti ja TV-teenuseid, soovime enda toetuspanuses olla järjekindlad. Kõik põgenikud saavad endiselt teenuseid tellida ukrainakeelselt veebilehelt www.elisa.ee/ua, mis on loetav nii vene, inglise kui ka eesti keeles või pöördudes Elisa esindustesse,“ lisas Ploomann. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!