Põhisisu algus

Elisa pälvis Tööinspektsiooni tunnustuse ja eeskujuks tõstmise

27.10.2016

Tööinspektsioon andis 25. oktoobril peetud töötervishoiupäeva seminaril töökeskkonda paremaks muutvate praktikate auhinnad Elisa Eestile, Saint Gobain Glass Estoniale ja Swedbankile.

Tööinspektsioon tähistas tänavu töötervishoiupäeva juba 18. korda ja traditsiooniliselt jagati päeva raames ka töökeskkonna ohutumaks ja tervisesõbralikumaks muutmise parimate praktikate tunnustusi.

Elisa sai tunnustust tänapäevase kõnekeskuse eest, kus töötajatel pole oma kindlat töölauda. „Erinevate töölaudade sobivaks reguleerimine oli keeruline ning töötajatel polnud mugav end sobival hetkel sirutada või tööasendit muuta. Suureks mureks oli ka häiriv taustamüra,“ selgitas Elisa personalijuht Kaija Teemägi kust tekkis vajadus nimetatud tööruumiga korrigeerimisi teha. 

Personalijuhi sõnul kaardistati koos töötajatega kõige kriitilisemad murekohad ning võeti eesmärk kujundada Elisa kõnekeskus kaasaegseks, ergonoomiliseks ja funktsionaalseks töökeskkonnaks. „Täna saavad töötajad sättida asendit endale sobivaks. See aitab rohkem keskenduda tööle ning olla mõistetavalt ka rõõmsamas tujus. Hea tujuga teenindaja suudab kindlasti klientidele pakkuda paremat teenindust,“ rõõmustas Kaija Teemägi äsjase Tööinspektsiooni tunnustuse eest

Elisale tunnustuse toonud parim praktika talletatakse ka töökeskkonna parimate praktikate vastavasse kogumisse eeskujuks kogu turul tegutsevatele ettevõtetele.

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama