Põhisisu algus

Elisa pälvis teise koha TOP tööandjana IT ja telekommunikatsiooni sektoris

23.02.2023

Värskelt avaldatud CV-Online’i Top Employer Eestis uuringust selgub, et Elisa Eesti pälvis tööandjana teise koha IT ja telekommunikatsiooni TOP-is.

Alanud aasta algul läbiviidud uuringus „TOP tööandja“ selgitati välja, kes on Eesti kõige atraktiivsemad ja populaarsemad tööandjad. IT ja telekommunikatsiooni sektoris jõudis Elisa TOP tööandja teisele kohale.

„Meil on suur rõõm olla jätkuvalt sadade ettevõtete seast tunnustatud ning IT ja telekommunikatsioonis hoida kõrget teist kohta. Väga suur roll on siinkohal igal elisalasel, et oleme aastast-aastasse suutnud tipus püsida,“ sõnab Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi.

Elisa jaoks on tegemist väga olulise tunnustusega, mille üle on äärmiselt hea meel. Suur-suur aitäh kõikidele ägedatele praegustele ja tulevastele elisalastele, et te meiega olete! Kõik meie tööpakkumised on leitavad siit: www.elisa.ee/too

Õnnitleme omalt poolt ka kõikide teiste valdkondade ettevõtetteid, kes suurepärase tunnustuse osaliseks said. Kogu nimekirjaga saab tutvuda SIIN.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!