Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa pälvis rahvusvahelise EFQM 6 tähe kvaliteedi sertifikaadi

09.03.2021

Elisa pälvis rahvusvahelise EFQM 6 tähe kvaliteedi sertifikaadi

Eelmise aasta oktoobris toimunud EFQM hindamisnädala tulemusena pälvis Elisa 6 tähega kvaliteedi sertifikaadi, mis tunnustab ettevõtte pikaajalist tööd kvaliteedi arendamisel.

Hindamine toimus EFQM kvaliteedimudeli alusel, mis on äriprotsesside süstemaatilise arendamise metoodika. Hindamisel osalemise eesmärgiks oli saada tagasisidet Elisa tugevustele ning arengukohtadele. Lisaks seati ettevõte pingeritta teiste hindamises osalenutega..

"Me saime eriliselt head tagasisidet oma tulemuslikkusele ning unikaalsele õppimiskultuurile, mis põhineb väärtustel ning kompetentside arendamisel. Kindlasti töötleme ka parenduskohtade raporti kevade jooksul põhjalikult läbi ning  kasutame antud soovitusi oma tegevuste arendamisel," sõnas Mari-Liis Mets, Elisa kvaliteedi- ja protsessijuht.

Selle aasta võitjate nimekiri on leitav EFQM kodulehelt . Elisa paikneb kolmandas võitjate kategoorias: EFQM Global Award 2021 winners 6 Star Excellence.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.