Põhisisu algus

Elisa pakub 4G internetti nüüd ka välisriikides

27.02.2015

Elisa alustas sel nädalal 4G LTE interneti pakkumist välisriikides, esimeste riikidena on meie klientidel ülikiiret internetti võimalik kasutada Soomes, Norras ja Rumeenias.

4G internetti saab Elisa klient kasutada Soomes Elisa võrgus, Norras Telenori ning Rumeenias Vodafone võrgus. 4G internetile kehtivad neis riikides täpselt samad hinnad mis 3G või 2G internetile.

Euroopa Liidu ja Euroopa majandusühenduse riikides, kuhu kuuluvad ka Soome, Norra ja Rumeenia, kehtib mobiilsele internetile andmeside kasutamisel mahupõhine hind 0,24 eurot ühe megabaidi kohta.

Kõige soodsam võimalus mobiilse interneti kasutamiseks välismaal viibides on Elisa MiNT roamingu päevapilet. 5-eurone päevapilet võimaldab Euroopa Liidu ja Euroopa majandusühendus riikides tarbida igas päevas fikseeritud summa eest 150 megabaiti internetti.

Mobiilse interneti kasutamisel on Elisa lisagarantiina oma klientidele üle maailma aktiveerinud automaatse sõnumiteavituse, mis annab kliendile teada, kui ta on mobiilset internetti kasutanud 60 euro eest. Soovi korral saab Elisa klient määrata ka madalama või kõrgema limiidipiirangu, täpsemalt on valida 30, 60, 120 ja 240 eurose limiidipiirangu vahel.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama