Põhisisu algus

Elisa originaalsarjad tõid kuus EFTA nominatsiooni

18.08.2020

Elisa kodumaised originaalsarjad „Reetur“ ja „Üle noatera“ nomineeriti kolmele Eesti filmi- ja teleauhinnale. Samuti said nominatsiooni sarja „Reetur“ peaosaline Tambet Tuisk, stsenarist Martin Algus ja režissöör Ergo Kuld.

Täna selgunud Eesti filmi- ja teleauhindade nominentide hulgast sai Elisa kokku kuus nominatsiooni kuues erinevas kategoorias. Elisa sisuhankejuht Toomas Ili sõnas, et Elisa jaoks on kuus EFTA nominatsiooni esimesel telehooajal märgiline saavutus. „Oleme kirjeldamatult rõõmsad, et meie originaaltoodang avaldas auväärt žüriile muljet. Täname omaltpoolt nii koostöö- kui tootmispartnereid ning lubame edaspidi olla veelgi produktiivsemad.“

Möödunud aastal ilmavalgust näinud Eesti esimene spioonisari „Reetur“ nomineeriti parimaks telesarjaks ja sarja peaosaline Tambet Tuisk nomineeriti parima sarjanäitleja auhinnale. Sarja stsenarist Martin Algus nomineeriti aasta sisulooja ja režissöör Ergo Kuld aasta vormilooja kategoorias. Elisa dokumentaalfiktsioon „Üle noatera“ kandideerib parima tõsielusaate ning parima uue saate auhinnale.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!