Põhisisu algus

Elisa originaalsarjad olid EFTAl esindatud kümne nominatsiooniga ja pälvisid ihaldatud võidu

18.04.2023

Elisa originaalsarjad olid tänavu Eesti filmi- ja teleauhindade galal esindatud rekordilise kümne nominatsiooniga ning pälvisid võidu adrenaliinirikka autosaatega “Pöördes” ihaldatud parima režissööri kategoorias.  

“Andžei Matsukevitse võit Eestis seninägematu formaadiga autosaate “Pöördes” eest näitab selgelt, et oleme suutnud vaatajateni tuua midagi erilist,” ütles Elisa meelelahutusvaldkonna juht Kertu Popp. “Parima režissööri kategoorias oli sel aastal tase uskumatult kõrge, mis muudab tunnustuse pälvimise veelgi erilisemaks. Loodame tuleval aastal sama tihedas konkurentsis võistelda!” 

Pöördes saatejuhid Koit Toome (vasakult), Saara Pius ja Indrek Raadik.

Pildil: Pöördes saatejuhid Koit Toome (vasakult), Saara Pius ja Indrek Raadik.

 

Adrenaliinirohke, lõbus ja alati üllatav “Pöördes” toob saatejuhtidena kokku Koit Toome, Saara Piusi ning Indrek Raadiku. Mullu oktoobris Elisa Huubi kaudu vaatajate ette jõudnud saade võtab autoteemad ette teisiti, kui seda Eestis kunagi tehtud on – kõige kallimad luksusautod, vormelid ja lennukitest kiiremad neljarattalised on seotud kokku võistlusliku mõõduvõtu, karismaatiliste saatejuhtide ja tõelise autoarmastusega. 

Ühtekokku sai “Pöördes” EFTAl neli nominatsiooni. Lisaks parima režissööri kategooriale pälvis saade tähelepanu parima meelelahutussaate, parima toimetaja ja parima saatejuhi kategooriates. Niisamuti olid võistlustules originaalsarjad “Uus algus”, Musta kivi saladus” ja “Piloot”, mille toel saadi nominatsioon teiste seas kirja parima teleseriaali ja aasta uue tulija kategooriates. 

“Mullu saime uhkust tunda kaheksa nominatsiooni üle. Tänavu oli neid juba kümme. Meie originaalsarjad on esindatud kõikides suurimates kategooriates, mis annab julgust veelgi hoogsamalt edasi minna – aitäh kõigile, kes nende saavutuste nimel pingutanud on,” lisas Popp. 

Kõik Elisa originaalsarjad on leitavad eksklusiivselt Elisa Huubist, mille kasutamiseks on tarvis vaid mistahes teenusepakkuja internetiühendust. Lisaks originaalsarjadele leiab platvormilt suure valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab nautida ühe kuutasu eest täiesti reklaamivabalt. 

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles nii ühtlasi ka Eesti filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!