Põhisisu algus

Elisa originaalsarja „Ivalo“ näitamisõigused on müüdud juba enam kui 20 riiki

11.07.2019

Kevadel Elisa Elamusse lisandunud Elisa rahvusvahelise originaalsarja „Ivalo“ vastu tunnevad huvi mitmed telekanalid ja voogedastusplatvormid üle maailma.

Elisa aegade vaadatuima originaalsarja näitamisõigused on edasi müüdud enam kui 20 riiki, sealhulgas Saksamaale, Hispaaniasse, Hollandisse ning teistesse Ida- ja Kesk-Euroopa riikidesse. Suure soosingu osaliseks saanud „Ivalo“ vastu huvi ka mitmed rahvusvahelised voogedastusplatvormid ja telekanalid. Juba on teada, et sari linastub Saksamaa telekanalis ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen). Muuhulgas on sari nähtav ka Hiinas Elisa Nordic TV teenuses.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on klientidele eksklusiivse sisu pakkumine Elisa teleteenuses olulisel kohal. „Teleteenustes tahame olla need, kes parima kasutuskogemuse kõrval, pakuvad oma klientidele ka eristuvat ja põnevat sisu. Kõigest kuu aja pärast esilinastubki rahvusvahelise originaaltoodangu kõrval esimene Eestis toodetud dokumentaalfiktsioon „Üle noatera,“ rääkis Andrus Hiiepuu. „Mõtlemapanev ja äärmiselt kaasakiskuva süžeega erinevatele Eesti ajaloo sündmustele alternatiivseid lahendusi välja pakkuv kuueosalise dokumentaalsari „Üle noatera“ valmib meil koostöös ERRiga,“ täpsustas Hiiepuu. Sarja autoriks on Rasmus Kagge ning režissööriks Indrek Simm.

Elisa Elamuse voogedastusteenusest Seriaali valik leiab ka teised Elisa originaalsarjad, nagu „Kuulid“ või Taska Filmiga kaastootmises valminud ning sel aastal maineka Nordisk Film & TV Fondi parima stsenaariumi auhinna võitnud põnevussari „Kõik patud“.

Tänaseks menukaima Elisa originaalsarja „Ivalo“ tegevus toimub Soomes Lapimaal, kus noor naispolitseinik Nina Kautsalo (Eesti seriaalihuvilistele tuttav Soome sarjast „Pulss“) teeb kohutava avastuse ühest tundras asuva maja keldrist. Leid toob kohale Saksa viiruseid uuriva teadlase Thomas Lorenzi (Maximilian Brückner) ning järsku leiavad Nina ja Thomas ennast väga ebatavalise kriminaaluurimise keskelt.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!