Põhisisu algus

Elisa muudab mitmete ärikliendipakettide kasutustingimusi

28.04.2017

Tulenevalt äriklientide muutuvatest vajadustest mobiilse interneti kasutamisel, tõstab Elisa alates 1. juunist 2017 erinevates ärikliendi nutitelefoni pakettides ja lisateenustes andmesidekiirust ja andmesidemahtu. Osadele pakettidele lisatakse ka 4G Internet.

Elisa tooteturunduse osakonna juhi Margus Õunapi sõnul panustab Elisa igakülgselt sellesse, et olemasolevaid ärilahendusi täiustada ja klientide vajadustega kaasas käia. “Iga päevaga muutub aina olulisemaks online-suhtlus, suuremahuliste failide kiire ja lihtne jagamine ning võimalus tööasjadega kursis olla just seal, kus ise soovid. See tähendab vajadust suurema andmesidekiiruse ja internetimahu järele, et töö sujuks tõrgeteta,” rääkis Margus Õunap.

Elisa üheks peamiseks suunaks on tagada klientide rahulolu ning mobiilse interneti paremaks kasutamiseks investeerib Elisa pidevalt võrgu tihendamisse. Elisa on tänaseks viimase põlvkonna 4G internetiga katnud juba 97% Eesti territooriumist. Hetkel on Elisa lõpetamas Harjumaale teise 4G sageduskihi rajamist. Eelmisel aastal kaeti 50% Tallinnast täiendava 4G sageduskihiga ning maikuus alustatakse võrgutöid, mille käigus saab teise 4G sageduskihi ka ülejäänud 50% Tallinnast. „Netis olemisest on saanud meie klientide igapäevane loomulik tegevus ning meie eesmärgiks on tagada, et klient saaks ühendust hoida sellisel tasemel, et soovitud neti-tegevused on tehtud ja teenused kasutatud ning võimekust jääks veel ülegi,“ sõnas Margus Õunap.

Tulenevalt kliendi mobiilse internet kasutusvajadustest muudab Elisa juuni algusest alates mitmete nutitelefoni pakettide ja lisateenuste ülesehitust. Peamisesteks muudatusteks on mobiilse interneti andmesidekiiruste suurendamine ning andmesidemahtude tõstmine. Topeltkiirused ning parema kvaliteediga teenus toob ka mõningase kasvu välja toodud pakettide kuutasus ja seda keskmiselt kolme euro võrra. Tasule lisandub käibemaks.

Elisa teavitab paketitingimuste muudatusest iga muudatusest mõjutatud klienti personaalselt e-kirja teel.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama