Põhisisu algus

Elisa mobiilsideliideste ja internetikasutajate hulk tõusis teises kvartalis oluliselt

16.07.2021

Aasta teises kvartalis jätkasid tõusu Elisa mobiilside lepinguliste klientide ja kaabelinterneti kasutajate segmendid. Ettevõtte käive tõusis 46,7 miljoni euroni.

Tänavu teises kvartalis tegid Elisa Eesti majandustulemused tubli tõusu kui möödunud aasta teise kvartaliga võrreldes kasvasid mitmed kliendisegmendid. Lepinguliste mobiilsideklientide hulk kerkis viimase nelja aasta kõrgemaile tasemele, tõustes aastaga 4,1% ehk ligi 23 500 liidese võrra. Ühtlasi liikus TTJA andmetel teises kvartalis Elisasse teistest võrkudest enim mobiiltelefoninumbreid, kokku 5199.

„Klientide soovid kvaliteetsele mobiilsideteenusele ei ole enam samad, mis viis või kümme aastat tagasi ning Elisa on täna hästi tabanud klientide ootusi. Paljud kasutajad soovivad, et lisaks kvaliteetsele kõne- ja andmesidele, saavad nad kasutada väärtuslikke ning suurepäraseid lisateenuseid. Elisa pakub täna klientidele rohkem väärtust sama raha eest ning paistab, et meie pakkumised on täna turul klientidele korda läinud,“ sõnas Elisa Eesti juht Sami Seppänen.

Võrreldes aastatagusega tõusis oluliselt ka Elisa kaabelinterneti kasutajate segment, kokku 4,8% ehk ligi 4 700 kasutaja võrra. „Elisa pakub täna klientidele ülikiiret ja kõrgeima standardiga rajatud optikavõrku, millega on ühendatud üle 100 000 majapidamise. Ühe Eesti suurima telekomiettevõttena panustame iga-aastaselt kümneid miljoneid teenuskvaliteeti ja sidevõrkude laiendamisse, et tuua aina rohkemate inimesteni kvaliteetsed side- ja meelelahutusteenused,“ lisas Seppänen.

Ühtlasi püsis Elisa populaarsena ka tööotsijate seas, olles CV Keskuse andmetel menukaim tööandja telekommunikatsioonisektoris 2021. aasta teises kvartalis.

Aprillis tõi Elisa eksklusiivselt televaatajateni ülinaljaka „Alo“ teise hooaja ja algasid võtted kahele originaalsarjale – juba tundud „Reetur“ ja uus sari „Süü“. Mõlemad sarjad näevad ilmavalgust juba käesoleva aasta teises pooles. Lisaks alustas Elisa esinduste uuenduskuuriga ja esimesena pakub täna uudset teenindus- ning ostukogemust Elisa Viru keskuse esindus.

Möödunud aasta teise kvartaliga võrreldes tõusis tänavu Elisa Eesti käive 8,4% - 46,7 miljoni euroni. Mobiilsideteenuste liitumisi oli ettevõttel kvartali lõpus kokku 673 000, TV-teenuste liideseid 203 000 ja kaabelinterneti kasutajaid 103 000.

Käesoleval aastal jätkab ettevõte arendustöödega kaabelvõrgus ja mobiilse andmesidevõrgu tihendustöödega, mis on ühtlasi ettevalmistuseks 5G võrgu käivitamisele Eestis. Elisa jätkab ka valguskaablivõrgu laiendamist, mis toob ülikiire internetiühenduse veelgi suuremale hulgale eestimaalastele koju kätte. Kaabelvõrguarendustes jätkab Elisa oma teenuste pakkumise laiendamist peamiselt läbi riiklikult toetatud partnervõrkude projektide.

Elisa korporatsiooni 2021. aasta esimese kvartali majandustulemustega saad lähemalt tutvuda veebilehel: www.elisa.com/investors

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!