Põhisisu algus

Elisa märtsi teletop: "Kuuuurija" napsas "Eesti laulult" esikoha

09.04.2021

Sarnaselt möödunud aastale kulges ka tänavune märtsikuu eriolukorra egiid all ja enim silmapaare kogus Elisa Elamuses „Kuuuurija“. Populaarsed olid ka „Kaks kanget Tansaanias“ ja „Eesti laul 2021 finaal“.

Justkui eelmise aasta kordussaatena möödus ka tänavune märtsikuu, kui peamist meelelahust pidid inimesed oma koduseinte vahelt otsima. Elisa Elamuse järelvaatamises oli möödunud kuul kõige menukamaks telesaateks alati meelelahutuslik „Kuuuurija“. Muuhulgas olid populaarsed ka mitmed uued saated nagu „Kallid kalorid“, „Suur pühapäev“. Samuti köitis pilke uus meelelahutuslik jutusaade „ESSE“, kus särav saatejuht Eeva Esse kutsub stuudiosse vastuolulisi arvamusliidreid ning tunnustatud asjatundjaid, kes kirgi kütvail teemadel sõnalisi rusikahoope vahetavad, olgu jutuks valeuudised, vandenõuteooriad, kiriku üha suurenev roll ühiskonnas või midagi muud.

Telekanalite valikus olnud filmidest osutusid populaarseteks jällegi animafilmid nagu „Kuninganna corgi“, „6 kangelast“ ja ka möödunud aasta märtsis populaarseim olnud „Zootropolis“. Mängufilmidest oli vaadatuim „Mõrv Idaekspressis“ ehk Hercule Poirot tuntuim mõrvajuhtum.

Elisa videolaenutuses oli vaadatuim Taani kogupere animafilm „Unenägude meistrid“. Uutest filmidest tõusid Elisa videolaenutuse esikümnesse mitmed erilinastused nagu Zack Snyderi „Õigluse liiga“ ja uues kuues palavalt armastatud „Tom ja Jerry“, mis jõudsid otse montaažiruumist Elisa videolaenutusse. Lisaks olid populaarsed ka „Trollid 2“, „Tenet“ ja „Väiksed asjad“.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre sõnab, et voogedastusteenuste võidukäik on toonud klientidele väga positiivseid muutuseid. „Pikalt edasi lükatud või uued filmid jõuavad tänavu korraga nii kinno või voogedastusteenusesse. Kuna Eestis on kinod ajutiselt suletud, siis toob Elisa uued filmid otse Elisa videolaenutusse ja sümboolse tasu eest saab igaüks nautida värskeid kassahitte otse enda diivanilt.“

Elisa Huubis oli märtsikuul vaadatuim Kristjan Jõekalda ja Teet Margna uus seiklussaade „Kaks kanget Tansaanias“, mis on ka ettevaadatav. Lisaks sellele olid populaarsed komöödiasarja „Alo“ esimene hooaeg, „Kättemaksukontor“, Elisa originaalsari „Tulejoonel“ ja kodumaine spioonipõnevik „O2“ peaosas Priit Võigemasti, Elmo Nüganeni, Hele Kõrve, Doris Tislari ja paljude teistega.

 

Märtsi järelvaatamise TOP

1. Kuuuurija KANAL2

2. Eesti laul ETV

3. Kaks kanget Tansaanias TV3

4. Kättemaksukontor TV3

5. Pilvede all KANAL2

6. Eesti selgeltnägijate tuleproov TV3

7. ESSE KANAL2

8. Hommik Anuga ETV

9. Suur pühapäev TV3

10. Kallid kalorid TV3

 

Märtsi filmide järelvaatamise TOP

1. Kuninganna corgi TV3

2. Zootropolis TV3

3. 6 kangelast TV3

4. Lennukid 2 TV3

5. Mõrv Idaekspressis TV3

6. Nagu öö ja päev KANAL2

7. Punane varblane TV3

8. Tasujad TV3

9. Madagaskar TV3

10. Baleriin KANAL11

 

Märtsi Elisa videolaenutuse TOP

1. Unenägude meistrid

2. Sõja kummitused

3. Trollid 2

4. Superintellekt

5. Greenland: Viimane varjupaik

6. Väikesed asjad

7. Tenet

8. Igavik meie vahel

9. Õigluse liiga (Snyder Cut)

10. Tom ja Jerry

 

Märtsi Elisa Huubi TOP

1. Kaks kanget Tansaanias (ettevaadatav)

2. Alo (1. hooaeg)

3. Kättemaksukontor

4. Teadmata kadunud

5. Tulejoonel

6. Sipsik

7. O2

8. Kaks kanget Jaapanis

9. Papad mammad

10. Armastuse uurimine

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!