Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa Lõuna-Eesti tugijaamad töötavad tavapäraselt pärast eletrivarustuse taastamist

01.11.2019

Elisa Lõuna-Eesti tugijaamad töötavad tavapäraselt pärast eletrivarustuse taastamist

Tugeva tormi põhjustatud elektrikatkestuste tõttu oli Elisa võrgus osaliselt häiritud mobiilne internet, helistamine ja sõnumite saatmine Viljandimaal ja Lõuna-Eestis. Tänaseks on elektrivarustus tugijaamades taastunud ja mobiilside toimib tavapäraselt.

Käesoleva nädala algul Lõuna-Eestit tabanud suur torm tõi piirkonnas kaasa ulatuslikud elektrikatkestused, millest tulenevalt oli piirkonnas osaliselt häiritud Elisa mobiilsidelevi. Tänaseks on piirkonnas elektrivarustus taastunud ja kõik mõjutatud tugijaamad toimivad tavapäraselt ning ei vaja enam tööks generaatoreid.

Ilmastikuoludest tingitud elektrikatkestuste tõttu oli Viljandimaal ja Lõuna-Eestis kohati häiritud Elisa mobiilne internet ja mobiilne kõneteenus 2G, 3G ja 4G võrgus. Mõjutatud piirkondades olid leviolud tavapärasest nõrgemad, paiguti võis esineda ka levikatkestusi ning häireid mobiilside teenuste kasutamisel.

Elisa spetsialistid tegelesid mõjutatud tugijaamades ööpäevaringselt elektrivõrgu taastamise ja tagamisega, et teenused toimiksid minimaalsete häiretega elektrikatkestusest mõjutatud piirkondades. Olulisemad tugijaamad olid kiirelt varustatud generaatoritega.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.