Põhisisu algus

Elisa Lõuna-Eesti tugijaamad töötavad tavapäraselt pärast eletrivarustuse taastamist

01.11.2019

Tugeva tormi põhjustatud elektrikatkestuste tõttu oli Elisa võrgus osaliselt häiritud mobiilne internet, helistamine ja sõnumite saatmine Viljandimaal ja Lõuna-Eestis. Tänaseks on elektrivarustus tugijaamades taastunud ja mobiilside toimib tavapäraselt.

Käesoleva nädala algul Lõuna-Eestit tabanud suur torm tõi piirkonnas kaasa ulatuslikud elektrikatkestused, millest tulenevalt oli piirkonnas osaliselt häiritud Elisa mobiilsidelevi. Tänaseks on piirkonnas elektrivarustus taastunud ja kõik mõjutatud tugijaamad toimivad tavapäraselt ning ei vaja enam tööks generaatoreid.

Ilmastikuoludest tingitud elektrikatkestuste tõttu oli Viljandimaal ja Lõuna-Eestis kohati häiritud Elisa mobiilne internet ja mobiilne kõneteenus 2G, 3G ja 4G võrgus. Mõjutatud piirkondades olid leviolud tavapärasest nõrgemad, paiguti võis esineda ka levikatkestusi ning häireid mobiilside teenuste kasutamisel.

Elisa spetsialistid tegelesid mõjutatud tugijaamades ööpäevaringselt elektrivõrgu taastamise ja tagamisega, et teenused toimiksid minimaalsete häiretega elektrikatkestusest mõjutatud piirkondades. Olulisemad tugijaamad olid kiirelt varustatud generaatoritega.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!