Põhisisu algus

Elisa lõpetas Tallinnas võrgu võimendamistööde esimese etapiga

20.01.2015

Elisa lõpetas Tallinnas 4G LTE võrgu võimendamistööde esimese etapiga, mille käigus tihendas 4G leviala 100 tugijaama võrra. Uue aasta alguses käivitab Elisa pealinnas 4G võrgu tihendamise teise etapi ning lisab veel täiendavalt 180 4G tugijaama.

Elisa võrgujuht Andrus Kaarelsoni sõnul tihendab Elisa pealinna mobiilse interneti võrku kokku 280 tugijaama võrra. „Tallinna teise ehitusetapiga jõuame valmis esimese kvartali lõpuks ning kokkuvõttes tiheneb Elisa 4G võrk pealinnas senisega võrreldes kolm korda,“ rääkis Andrus Kaarelson. „Kliendile toob võimsam võrk senisest oluliselt paremad netikiirused ning veelgi tugevama levi siseruumides,“ lisas Kaarelson.

Elisa tihendab ja uuendab võrku koostöös uue koostööpartneri Huaweiga, kes on käesoleva aasta statistika alusel 4G LTE võrkude väljaarendamisel maailmas liidripositsioonil. Uut võrgupartnerit kaasates tihendab Elisa 4G leviala üle Eesti ning laiendab ka võrgu katvust 99 protsendini. „Kogu suuremahulise võrgu võimendamise projekti raames loob Elisa oma klientidele parima mobiilse interneti võrgu Eestis,“ kinnitas Elisa võrgujuht.

Elisa 4G internet on tõstnud mobiilse interneti kasutamise kliendile uuele tasemele. „Klient hoiab kõvasti aega ja energiat kokku, sest 4G puhul pole vaja enam oodata kuni uudised või videod end internetis lahti kerivad,“ sõnas Andrus Kaarelson. „Kuivõrd kõik netisaidid avanevad sekunditega, on ka meie klientide rahulolu 4G internetiteenustega väga kõrge.“

Suuremahuliste võrgu võimendamistöödega alustas Elisa Tallinnast Lasnamäe, Pirita ning Juhkentali piirkondadest. Sel aastal jätkab Elisa Tallinna 4G LTE võrgu tihendamise ning ka teiste Eesti linnade ja piirkondade võrkude uuendamisega.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!