Põhisisu algus

Elisa kutsub homme töötama pop-up välikontoris heade mõtete linnas Tartus

15.08.2019

Reedel, 16. augustil kutsub uudsete tööviiside ja kaugtöö eestvedaja Elisa kõiki soovijaid tööd tegema heade mõtete linna Tartusse. Pop-up välikontor toimub Tartu Kaubamaja lähistel Küüni tänava pargis ja on kõigile külastajatele tasuta.

Välikontor on Elisa ärikliendiüksuse juhi ja juhatuse liikme Margus Vaino sõnul tavapärase kontori pop-up versioon, mis toimub vabas õhus ja annab võimaluse suviste ilmade nautimiseks tööd teha kontorist väljaspool. „Nii nagu Tartu on tuntud heade mõtete poolest, annab ka välikontor võimaluse töötada inspireerivas keskkonnas, mis paneb ideed lendama ja pakub alternatiivi tavapärasele kontorile. Välikontor toimub Tartus esimest korda ja loodame, et nii tartlased, kuid miks mitte ka kaugemalt tulijad, kasutavad võimalust veeta asjalik ja produktiivne päev vabas õhus.“ Ta lisas, et samal õhtul saab Tartu raekoja platsil ja Athena keskuses nautida ka Tartuffi festivali raames armastusfilme, mistõttu on see hea võimalus kombineerida kasulik meeldivaga päeval tööd tehes ja seejärel õhtul kinoelamusi nautides.

Vaino sõnul on kontoris on olemas kõik tööks vajalik – tasuta kiire ja turvaline mobiilne internet, istumiskohad, päikesevari, nutiseadmete laadimisvõimalus ja värske kohv. „Tänapäeval ei ole vaid füüsiline kontor see, kus tööd tehakse. Kui mõelda oma argipäeva peale, tajuvad kindlasti enamus meist, et ainult töölaua taga töö tegemist on aina vähem. Ka kolleeg ei pruugi istuda kõrvaltoas, mistõttu võib suhtlus toimuda erinevates linnades või tuhandete kilomeetrite tagant. Arenenud tehnoloogiliste lahenduste tõttu on aga võimalik luua häid virtuaalkontori võimalusi ja tihtipeale suhtleme üle interneti tiimiliikmetega sagedaminigi kui samades ruumides asuvate inimestega.“

Vaino lisas, et kuigi kõik ametid veel kaugtööd ei võimalda, tasub ettevõtetel mõelda, kuidas pakkuda töötajatele paindlikumaid töövõimalusi. Kui töö nõuab füüsilises asukohas viibimist, näiteks graafikuga töö puhul klienditeeninduses, võib mõelda ajatöö erinevate vormide peale. „Oleme alternatiivina enda ettevõttes kasutusele võtnud kliendiesindustes kuuetunnised tööpäevad ning telemüügi valdkonnas praktiseerinud neljapäevasi töönädalaid,“ tõi Vaino näiteks.

Elisa välikontor on kõigile külalistele tasuta, varustatud kiire ja turvalise mobiilse interneti ja tasuta kohviga ning avatud kõigile töökatele tartlastele või kaugemalt tulijatele 16. augustil kell 10-15 Tartus Küüni tänava pargis, Tartu Kaubamaja poolses küljes. Lisainfo leiab ürituse Facebooki lehelt . Halva ilma korral jääb üritus ära, jälgi infot Facebookis.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!