Põhisisu algus

Elisa koostöös If Kindlustuse ja F-Secure\'iga toovad homsest turule uudse nutikindlustuse

11.06.2015

Elisa koostöös If Kindlustuse ja F-Secure'iga toovad homsest, 12. juunist 2015 turule tervikliku nutikindlustuse lahenduse, mis kaitseb mobiiltelefoni ja tahvelarvutit nii füüsiliste kahjustuste kui ka pahavara eest.

“Oleme oma klientidele välja töötanud mitmekülgse ja tervikliku kaitsesüsteemi, mida kasutades võib klient end muretult tunda nii kanuusõidul meeleolukaid pilte tehes, kui ka veebis erinevaid rakendusi ja faile alla laadides. Uudne nutikindlustus hõlmab endas tänu kindlustusega kaasnevale viirusetõrje tarkvarale kaitset nii seadme garantii tingimustest välja jäävate kahjustuste ja varguste kui ka pahavara eest,” selgitas Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Andrus Hiiepuu sõnul on füüsiliste vigastuste poolelt kõige sagedasem kahjustus nutiseadmete puhul Elisa klientidel ekraani purunemine, sellele järgnevad veekahjustused ning vargused. „Nutikindlustus aitab tagada ka selle, et purunenud või veekahjustuse saanud ekraan saab muretult ära parandatud või seade asendatud,“ märkis Andrus Hiiepuu.

Elisa nutikindlustus kaitsebki mobiiltelefoni ja tahvelarvutit vette või kõvale pinnale kukkumise eest ning ka põrutuse ja varguse vastu ning seda sõltumata sellest, kas õnnetus juhtub Eestis või välismaal.

Viirusetõrje programmi saab Elisa klient tasuta kaasa kuueks kuuks maailmas väga tuntud ettevõttelt F-Secure, kelle kasutatav tehnoloogia on neli aastat järjest võitnud ka parima viirusekaitse auhinna. Tasuta perioodi lõppedes saab Elisa nutikindlustuse klient ka hilisema viirusetõrje paketi turuhinnast märkimisväärselt soodsamalt.

Andrus Hiiepuu tõdes, et paraku ei ole paljud tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutajatest oma seadmele rakendanud mingisuguseid kaitsemeetmeid. “Samas on tänapäeva nutiseade nagu väike arvuti, mis on meil iga päev kasutuses ja taskus kaasas ning pidevalt erinevate rakendustega andmeid vahetamas. Andmete pidev vahendamine võib endaga tuua jällegi pahavaraga nakatumisi, mida meie mitmekülgne nutikindlustus aitab vältida maailmas tunnustatud F-Secure’i viirustõrje tarkvaraga,“ sõnas Andrus Hiiepuu.

Nutikindlustuse saab teha vaid uuele Elisast ostetud nutiseadmele ning selle kehtivusaeg on alates seadme soetamise hetkest kaks aastat. Kindlustuslepingut saavad sõlmida nii era- kui ka ärikliendid. Ühe seadme kohta tagab kindlustus kaitse kuni kolme õnnetusjuhtumi korral.

Nutikindlustuse saab soetada lähimast Elisa esindusest. Lisainfot uue teenuse kohta antakse Elisa esindusest või kliendiinfost telefonil 6 600 600.

Elisa Nutikindlustuse kuutasu algab alates kuutasust 2,5 eurot.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!