Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa Kõnekaardi kasutamine läheb veel odavamaks

31.10.2019

Elisa Kõnekaardi kasutamine läheb veel odavamaks

Alates 1. detsembrist uuendab Elisa kõnekaardi interneti kasutamise hinnakirja ning teenuste tingimusi Euroopa Liidus reisides. 

Käesoleva aasta detsembrist alates maksab interneti kasutamine 0,0042 € / MB nii Eestis kui ka Euroopa Liidu riikides. Sellega seoses kaob ära ka interneti päevalagi, mis oli 1 €. Varasemalt sai 1 € eest 100 MB internetti. Detsembrist saab sama koguse vaid 0,42 € eest.

Teenuste tarbimine reisil olles

Detsembrist saab muretult kasutada netti kõigis Euroopa Liidu riikides ja isegi Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel!

Pilet

Hind

Andmemaht

Märksõna

Tellimise number

Päevapilet

1,99 €

500 MB

EL1

95000

Nädalapilet

9,99 €

3 GB

EL7

95000

Kuupilet

17,99 €

5 GB

EL30

95000

Kui oled harjunud tarbima teenuseid Eestis interneti lisateenuse või paketiga, siis Euroopa Liidu riiki jõudes saada SMS märksõnaga ROAMING numbrile 95000 ning saad Euroopa Liidu riikides tarbida teenuseid. Nii saad teenuseid tarbida tavahinnakirja järgi. Kui soovid, võid aga alati netipileti juurde tellida.

Kui reisid Baltikumis või Põhjamaades, võid valida ka juba tuntud reisipaketi või reisi netipileti. Need kehtivad alates 1.12.19 Eestis ja Soomes Elisa võrgus, Lätis ja Leedus Bite võrgus, Rootsis Tele2 ja Telenori võrgus ning Norras ja Taanis Telenori võrgus. Lisaks saab detsembrist reisi neti päevapiletiga poole rohkem mahtu! Reisipaketid leiad SIIT.

Lisaks on alates 1. detsembrist 2019 kõne vastuvõtmine Euroopa Liidu riikides tasuta.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.