Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa kõne- ja internetikaartidele lisandub pakettide automaatse pikendamise võimalus

26.10.2018

ZEN kõnekaardid

Alates 30. oktoobrist saavad kõik ZENi kõnekaardi, Elisa kõnekaardi kui kuumaksuvaba internetikaardi omanikud tellida iseteeninduses automaatse paketi pikendamise.

Automaatset pikendamist on võimalik aktiveerida paketi aegumisel, internetimahu otsa saamisel, paketis sisalduvate rahvusvaheliste kõneminutite, kohalike kõneminutite või sõnumite lõppedes. Selline võimalus vähendab vajadust muretseda, kas kõneminuteid või internetimahtu on kaardil piisavalt – nii räägid, saadad sõnumeid või surfad intenetis igal ajal. Teenuse uuendamise eesmärk on lihtsustada kasutusmugavust ning muuta ZENi, Elisa kõnekaardi ja kuumaksuvaba internetikaardi kasutamine uuenduslikumaks.

Juhul kui kõnekaardile ei ole automaatse pikendamise toimumise hetkel piisavalt raha laetud, proovib süsteem korduvalt 72 tunni jooksul uut piletit osta. Kui 72 tunni möödumisel ei ole kõnekaardil ikka piisavalt raha, tühistab süsteem automaatse tellimise.

Uue teenuse aktiveerimine toimub 29. oktoobri öösel. Kõik kliendid saavad teenuse aktiveerida minu.zen.ee, minu.elisa.ee, mint.elisa.ee.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.