Põhisisu algus

Elisa kliendid saavad homsest eeltellida Samsungi uut lipulaeva Note 7

15.08.2016

Elisa alustab homsest Samsungi uue lipulaeva Note 7 eelmüügiga. Eelmüügist soetatud seadme saavad kliendid kätte enne teisi ehk juba 31. augustist, mil eeltellitud telefone hakatakse klientidele kullerdama.   

Elisa tootejuhi Ivo Popp sõnul saavad Samsungi fännid taas rõõmustada, sest uus Samsungi nutitelefon on veekindel ja ülilihtsasti käsitsetav. „Samsungi uue lipulaeva, Note 7 muudab lihtsasti käsitsetavaks avar 5,7 tolline ekraan ja telefoniga kaasasolev pliiats S-Pen,“ tõstis Popp esile telefoni võimekust.

S-Pen on ideaalne märkmete tegemiseks ning lisaks on uue põlvkonna pliiatsil täiendatud survetundlikkus, mis tähendab, et telefoni ekraanil kirjutamist saab võrrelda lausa tavapliiatsiga kirjutamisega.

„Lisaks Note 7 suurepärasele kasutusmugavusele, on uus lipulaev ka erakordselt turvaline. Sõrmejälje lugemine on eilne päev, Samsungi uue lipulaeva saab lukust avada silmaiirise skänneri abil,“ tõdes tootejuht praeguse lipulaeva innovatiivsest sisust.

Samsung Note 7 saab klient eeltellida Elisa veebipoest alates homsest, 16. augustist. Boonusena annab Elisa kõikidele eeltellijatele kaasa Samsung Gear VR 2 virtuaalreaalsusprillid, mille tavahind on 99 eurot.

Nutitelefoni eeltellimise eeliseks on Ivo Popi sõnul see, et kliendid saavad telefoni kätte enne kui see esinduse lettidele jõuab. Elisa alustab Samsungi uue lipulaeva ja virtuaalreaalsusprillide kohale toimetamist 31. augustil. Nutitelefoni kätte toimetamiseks võtab kuller kliendiga ühendust ja täpsustab seadme üleandmise aja ja koha.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!