Põhisisu algus

Elisa kasvatas hüppeliselt veerandmiljoni harjumaalase äppide kasutusmugavust

21.09.2015

Elisa uuendas ja lisas Harjumaal kokku 107 tugijaama, tänu millele kasvas mobiilse andmeside teenuse kvaliteet oluliselt kõikide Harjumaa elanike jaoks. Elisal on rahvusvahelise konsultatsioonifirma Omnitele uuringu andmeil parim internet äppide kasutamiseks nii välitingimustes kui siseruumides.

„Sügise saabumisega algas tubane hooaeg, mil valdav osa inimesi kasutab mobiilset internetti siseruumides – seepärast on Elisa rõhuasetus olnud alati väga kvaliteetsel siselevil,“ ütles Elisa Eesti juhatuse liige Andrus Hiiepuu. „Harjumaal on Elisal ligikaudu veerandmiljonit mobiilse interneti klienti, kellele on tagatud Elisa poolt parim ja töökindel võrguühendus. Nii filmid, online-telesaated, Youtube, suhtlus- ja pildisaidid kui kõik muu avaneb ja jookseb nutitelefonides ning tahvelarvutites tõrgeteta. Elisa garanteerib parima äppide kasutuskogemuse kõigile harjumaalastele ja Harjumaal viibijatele.“

Elisa võrgujuhi Andrus Kaarelsoni sõnul on Elisa tegelenud ulatusliku võrgu tihendamisega aasta jooksul üle Eesti. „Väga kvaliteetsed uuendused ja uued tugijaamad on saanud nii Tallinn, Tartu, Pärnu kui ka Harjumaa,“ sõnas Andrus Kaarelson. „Jätkame ulatusliku võrgu uuendamisega ka järgmisel aastal. Juba moderniseeritud 1000 tugijaamale lisandub järgneva aasta jooksul veel pea 500 tugijaama. Elisa eesmärk on jõuda 4G internetiga Eestimaa 99 protsendi katvuseni.“

Augustis uuendas ja lisas Elisa Harjumaal kokku 107 tugijaama, seniste 4G tugijaamade arvu kahekordistati. Olulisemad linnad ja piirkonnad, kus uuendusi läbi viidi: Maardu linn, Keila linn, Saue linn, Saku linn, Paldiski linn, Kehra linn, Naissaare, Prangli, Pakri, Jõelähtme vald, Anija vald, Rae vald, Raasiku vald, Kuusalu vald, Saue vald, Kernu vald, Keila vald, Nissi vald, Saku vald, Vasalemma vald, Viimsi vald, Kiili vald, Harku vald. Tugijaamades uuendati kõik kolm tehnoloogiat: 2G, 3G ja 4G.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!