Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Jõhvi esindus kolib Pargi Keskusesse

30.07.2020

elisa_johvi_esindus_kolib

Alates reedest, 31. juulist avab Elisa Jõhvi esindus uksed uues asukohas Puru tee 1 aadressil asuvas Pargi Keskuses, mis on Jõhvi piirkonna suurim ja kaasaegseim ostu- ja vaba aja keskus. Varasemalt Keskväljak 4 aadressil asunud esindus suletakse.

Uues asukohas ootab Elisa Jõhvi esindus kliente alates 31. juulist. Esindus hakkab paiknema 2019. aasta lõpul avatud Pargi Keskuse peaukse lähistel toidupoe vastas, mis on mugavas ja ligipääsetavas asukohas. Lisaks on keskuses lai valik kauplusi, toidukohti ja vaba aja veetmise võimalusi, mis võimaldab kõik vajalikud teenused ja tooted saada ühest kohast.

Tänu kolimisele on esindus tulevikus ka õhtusel ajal kauem avatud. Uus esindus hakkab argipäevadel ja laupäeval olema avatud kl 10-20 ning pühapäeval kl 10-19. Vanas asukohas oli esindus nädalavahetuseti avatud kella 16ni.

Varem aadressil Keskväljak 4 asunud Jõhvi esindus suleti esmaspäevast, 27. juulist. Seni on klientidel võimalik külastada lähimaid esindusi Narvas või Rakveres. Pargi Keskuse esinduse avamiseni saab seadmeid osta ja teenustega liituda ka mugavalt Elisa veebilehe e-poes ning iseteeninduses. Samamoodi saab veebi kaudu ja telefoni teel infot kõigile teenuseid, seadmeid ja muid teemasid puudutavatele küsimustele. Seda saab teha kodulehe vestlusaknas, mis avaneb www.elisa.ee või helistada infotelefonil 6 600 600.

Seotud märksõnad
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.