Põhisisu algus

Elisa Jõhvi esindus kolib Pargi Keskusesse

30.07.2020

Alates reedest, 31. juulist avab Elisa Jõhvi esindus uksed uues asukohas Puru tee 1 aadressil asuvas Pargi Keskuses, mis on Jõhvi piirkonna suurim ja kaasaegseim ostu- ja vaba aja keskus. Varasemalt Keskväljak 4 aadressil asunud esindus suletakse.

Uues asukohas ootab Elisa Jõhvi esindus kliente alates 31. juulist. Esindus hakkab paiknema 2019. aasta lõpul avatud Pargi Keskuse peaukse lähistel toidupoe vastas, mis on mugavas ja ligipääsetavas asukohas. Lisaks on keskuses lai valik kauplusi, toidukohti ja vaba aja veetmise võimalusi, mis võimaldab kõik vajalikud teenused ja tooted saada ühest kohast.

Tänu kolimisele on esindus tulevikus ka õhtusel ajal kauem avatud. Uus esindus hakkab argipäevadel ja laupäeval olema avatud kl 10-20 ning pühapäeval kl 10-19. Vanas asukohas oli esindus nädalavahetuseti avatud kella 16ni.

Varem aadressil Keskväljak 4 asunud Jõhvi esindus suleti esmaspäevast, 27. juulist. Seni on klientidel võimalik külastada lähimaid esindusi Narvas või Rakveres. Pargi Keskuse esinduse avamiseni saab seadmeid osta ja teenustega liituda ka mugavalt Elisa veebilehe e-poes ning iseteeninduses. Samamoodi saab veebi kaudu ja telefoni teel infot kõigile teenuseid, seadmeid ja muid teemasid puudutavatele küsimustele. Seda saab teha kodulehe vestlusaknas, mis avaneb www.elisa.ee või helistada infotelefonil 6 600 600.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!