Põhisisu algus

Elisa jätkab võrgu tihendamis- ja uuendustöödega Harjumaal ka augustikuus

05.08.2015

Elisa jätkab augustikuus 4G võrgu tihendamise ja uuendamisega Harjumaal, mistõttu võib kohati esineda ajutisi lühiajalisi tõrkeid Elisa kõne- ja mobiilse andmeside töös.

Elisa võrgu tihendamise ja uuendamistööd toimuvad Harjumaal 6. augustist kuni 21. augustini Maardu ja Saku linnades ning Rae, Kiili, Harku, Keila ja Saue valdades. Lisaks 4G tugijaamadele läbivad uuenduse ka 2G ning 3G tugijaamad.

Võrgu ehitustööde ajal võib väljatoodud piirkondades Elisa teenuste töös esineda ajutisi lühiajalisi katkestusi, kuid tööde lõppedes on Elisa klientide kasutuses kvaliteedilt oluliselt parem võrk. Laieneb 4G võrgu katvus ja paraneb mobiilse interneti siselevi headus, paraneb ka kõnelevi kvaliteet.

Kokku tihendab ja uuendab Elisa võrku Harjumaal 107 tugijaama ulatuses. Harjumaal on Elisa 4G võrgu tihendamise töödega lõpetanud Keila ja Saue linnades ning Jõelähtme, Anija, Raasiku, Kuusalu, Kernu, Nissi, Saku ja Vasalemma valdades.

Elisa kvaliteetne mobiilne internet ulatub nii väli- kui sisetingimustes kõikjale, kus on olemas mobiililevi. Protsentuaalselt katavad nii Elisa 4G kui ka 3G internet täna 97% Eesti territooriumist. Elisa on läbi viimas 4G LTE tihendamist, mille käigus tõuseb 4G katvus 99%-ni.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama