Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa ja Starman avavad homme ühisesinduse Jõhvis

22.11.2017

Elisa ja Starman astuvad ühisesinduste avamisel edasi järgmise sammu. Homme avavad Elisa ja Starman ühise esinduse Jõhvis, kus ettevõtete tänased ja tulevased kliendid saavad liituda nii mobiilsideteenuste kui ka interneti ja teleteenustega. Jõhvi Starmani esindus eraldiseisvana alles ei jää.

“Homsest alates ootame kõiki Elisa ja Starmani kliente ühisesse esindusse, kus neil on võimalus valida juba oluliselt laiema teenuseportfelli vahel. Ühises esinduses saavad kliendid edaspidi soetada nii mobiili-, lauatelefoni-, interneti- kui ka televisiooniseadmeid ning –teenuseid,” rääkis Elisa ja Starmani juhatuse liige Andrus Hiiepuu. “Uue esinduse avamisega tekib meil suurepärane võimalus olla klientidele veelgi kättesaadavam,” lisas Hiiepuu.

 “Klientidel on õigustatud ootus, et nad ei peaks mõlema ettevõttega seotud asju ajama eraldi esindustes. Olenemata sellest, et Starmani teenused on üle Eesti kättesaadavad elektroonilistes kanalites, on füüsiline kohalolek, kus spetsialisti abiga parimaid lahendusi testida, klientidele samuti väga oluline. See ongi peamiseks põhjuseks, miks soovime Starmani teenuste võrgustikku kiiresti laiendada,” lisas Hiiepuu.

Esinduses saab lisaks Elisa mobiilsideteenustele sõlmida nüüd ka teleteenuste lepinguid, tutvuda TV-paketti ja lisateenustega, sealhulgas TV Everywhere, ainulaadne Ajamasin, salvestusteenus ja videolaenutus. Loomulikult saavad kliendid liituda ka Starmani ja Elisa esimese ühise BingeTV teenusega ja Starmani Uue nuti-TV-ga.  Jõhvi esinduses ootab kliente ka ärikliendi müügijuht, kes soovi korral koostab firma vajadustele sobivaima teenuselahenduse.

Jõhvi Starmani esindus (aadressil Rakvere 8) suletakse ja alates 24.11 teenindatakse nii Elisa kui ka Starmani kliente juba ühisel aadressil Jõhvi Tsentraali kaubanduskeskuses (aadressil Keskväljak 4).

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.