Põhisisu algus

Elisa ja Starman avavad homme üheksas Eesti linnas uued ühisesindused

30.11.2017

Elisa ja Starman astuvad edasi järgmise suure sammu ühisesinduste avamisel. Alates homsest, 1. detsembrist saavad Elisa ja Starmani praegused ning tulevased kliendid liituda lisaks mobiilsideteenustele ka interneti ja teleteenustega Elisa Haapsalu, Narva, Rakvere, Paide, Kuressaare, Kärdla, Valga, Võru ja Tartu kahes esinduses.  

Homsest alates on kõik Elisa ja Starmani kliendid oodatud uutesse ühistesse esindustesse, kus neil on võimalus valida juba oluliselt laiema teenuseportfelli vahel. Avame oma klientidele järgmised 10 uut ühisesindust, et kahe ettevõtte teenuseid kliendile veelgi mugavamalt pakkuda. Lisaks septembris Starmani klientidele avatud Viljandi ja Pärnu Elisa esindustele, ning nädal aega tagasi avatud Jõhvi esindusele, on võimalik nüüd edaspidi soetada nii oma mobiili-, lauatelefoni-, interneti- kui televisiooniseadmed ja– teenuseid veel üheksas linnas. Uutest esindustest peale Tartu ei ole varem teistes linnades Starmani esindust olnud, seega on see suurepärane võimalus olla meie praegustele ja tulevastele klientidele veelgi kättesaadavamad,” rääkis Elisa ja Starmani juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

“Klientidel on õigustatud ootus, et nad ei peaks mõlema ettevõttega seotud asju ajama eraldi esindustes. Olenemata sellest, et Starmani teenused on üle Eesti kättesaadavad elektroonilistes kanalites, on füüsiline kohalolek, kus spetsialisti abiga parimaid lahendusi testida, klientidele samuti väga oluline. See ongi peamiseks põhjuseks, miks soovime Starmani teenuste võrgustikku kiiresti laiendada,” lisas Hiiepuu.

Esinduses saab lisaks tavapärastele Elisa teenustele nüüd sõlmida ka teleteenuste lepinguid, tutvuda TV pakettide ja lisateenustega nagu TV Everywhere, ainulaadne Ajamasin, salvestusteenus ja videolaenutus. Loomulikult saavad kliendid liituda ka Starmani ja Elisa esimese ühise BingeTV teenusega ja Starmani uue nuti TV teenusega.

Alates 1. detsembrist on kõik Elisa esindused, mis asuvad väljaspool Tallinna linna, valmis teenindama ka Starmani kliente. Esinduste täpsed kontaktaadressid on leitavad Elisa kodulehelt https://www.elisa.ee/et/elisast/kontaktid/eraklient/esindused

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!