Põhisisu algus

Elisa ja Kanal 2 toovad vaatajateni uue dramöödia „Papsid“

05.01.2023

Alanud aasta algul jõuab kodumaise televisiooni nautijateni uus komöödiasugemetega draamasari „Papsid“, mis jälgib nelja keskealise või sellele läheneva mehe püüdeid saada hakkama meestena, elukaaslastena, aga eelkõige isadena. Uus sari valmib Kanal 2 ja Elisa koostöös ning linastub juba veebruaris eksklusiivselt Elisa Huubis.

„Tihti on parimad ja jutustamist väärt sarjad lihtsa looga, kuid tohutult keeruliste tegelastega. Sarja neli papsi on kohati üsna sarnased, kuid samas täiesti erinevad mehed, kelle lood on täis nii kurbust, rõõmu kui lapsevanemaks olemise katsumusi. Oleme koos Kanal 2-ga varasemalt juba ühe hittsarja televaatajateni toonud ning suur rõõm on jätkata seda koostööd üle maailma laineid lööva sarjaformaadiga,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

“See on Eesti parimate näitlejatega usutav, kaasahaarav ja... uskumatult naljakas lugu. Seesugust ausat ja elulist meelelahutust me oma vaatajale soovitamegi,” sõnas Duo Media Networksi ja Kanal 2 juht Jüri Pihel.

Telesari “Papsid” jälgib nelja keskealise või sellele läheneva mehe püüdeid saada hakkama meestena, elukaaslastena, aga eelkõige isadena. Aleks on edukas jurist, kuid põhimõtteline poissmees. Ühel hommikul saabub tema ellu viieaastane Rasmus, kes väidetavalt on tema poeg. Koos oma assistendi Emmaga hakkavad nad ajama jälgi, mis tõestaksid või lükkaksid ümber Aleksi isadust. Toomas on Võrumaalt pärit loomaarst. Pärast oma naise traagilist kaotust, otsustab Toomas koos tütre Saskiaga kolida kahekesi Tallinna. Tema ämm Õie annab neile kasutada oma maja, ent sekkub peale seda nende ellu rohkem, kui Toomasele meeldiks. Raivol on pealtnäha ideaalne elu - kolm last, ilus kodu, toimiv pitsaäri. Paraku lööb mehe liigne kontrollivajadus kogu selle klantspildi uppi ja ta leiab ennast olukorrast, kus ta poleks ennast kunagi kujutlenud olevat.

Marek on lahkunud oma kahe tütre ja abikaasa Kristiina juurest, sest sai uue lapse oma eksnaise juuksuri Petraga. Heasüdamliku inimesena üritab ta nüüd hoida häid suhteid nii endise pere kui ka endast noorema pretensioonika naisega. Keeruliseks teeb selle Kristiina ja Petra omavaheline põlgus ning tütarde leppimatus isa lahkumisega. Nende tegelaste omavahel läbipõimunud lood rajavad tuttavliku humoorika pildi sellest, kui keeruliseks oleme võimelised oma elusid elama ja kui raske on ootamatuste puhul oma igapäevaseid harjumusi muuta.

Kõik neli seisavad silmitsi ootamatute lapsevanemaks olemise väljakutsetega. Igaüks neist tegeleb papsina erinevalt, kuid koos moodustavad nad ainulaadse segu neljast mõnikord suurepärasest ja mõnikord kohutavast vanemast. Nende lood on tõelised, dramaatilised ja toovad telehuumori ning nalja läbi vaatenurga, mis seni on jäänud tähelepanuta.

Sarja peaosades on Märt Pius, Priit Loog, Alo Kõrve, Tiit Sukk, Ott Sepp, Katrin Pärn, Evelin Võigemast ja paljud teised palavalt armastatud kodumaised tähed. Režissööritoolil on Anna Stepanova ja stsenaariumi kohandas eesti keelde Ott Sepp.

Sari linastub veebruaris Elisa Huubis, mis on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa Huubist leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Piloot“, „Pöördes“, „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Reetur“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka audiovisuaalse kunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!