Põhisisu algus

Elisa ja ERR toovad vaatajateni hittsaate „Sinu uus sugulane“ värske hooaja

03.03.2023

Möödunud aasta algul tormina vaatajate südamed võitnud dokumentaalsari „Sinu uus sugulane“ jõuab peatselt taas televaatajateni. Uus hooaeg jõuab juba 9. märtsil eksklusiivselt Elisa Huubi, sügisel näeb sarja ETVs.

Maailm on väike ja Eesti veel väiksem, kuid sellest sõltumata pole kõik eestlased siiski omavahel suguluses. See aga ei tähenda, et üllatavaid ja teinekord ka lustakaid sugulussidemeid inimeste vahel poleks – need tuleb lihtsalt põhjaliku uurimistööga üles otsida. Eesti Filmi- ja Teleauhindadel aasta uustulija auhinna võitnud dokumentaalsarja „Sinu uus sugulane“ teine hooaeg kinnitab seda uute avastuste ja seostega.

„Uusi ja põnevaid dokumentaalsarju, mis kütkestaks vaatajat juba esimesest minutist, ei sünni telemaastikule tihti. Suurepärase taustatöö ja põnevate külalistega sarja avahooaeg köitis juba esimestest osadest sadu tuhandeid vaatajaid, mistap on ootused teise hooaja osas kõrged. Suur rõõm on tõdeda, et liigutavatest lugudest tulvil tuliuus hooaeg valmib Eesti Rahvusringhäälingu ja Elisa koostöös,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

„Saate “Sinu uus sugulane” teine hooaeg tuleb sama vägev kui esimene. Viime kokku Eestis armastatud inimesed, kel polnud õrna aimugi, et nad on sugulased. Vaatajad saavad näha põnevaid üllatusi, rõõmu ja emotsioone. Aga saadetest ei puudu ka perekondade väga isiklikud ja liigutavad lood. Mulle on jutustatud vanavanemate küüditamisest ja kadunuks jäämisest. Need on lood, mis praeguses maailmas puudutavad eriti. Saade tuletab meelde, et sõda ja kannatus ei ole meist üldsegi nii kaugel,” lisas saate autor Anna Pihl.

Sarja avaosa keskmes on Evelin Võigemast ja tema sugupuu ning uued üllatavad sugulased.

Kaheksaosalise hooaja esimene osa jõuab eksklusiivselt Elisa Huubi juba 9. märtsil ning ETV eetrisse eesoleval sügisel.

Saatesarja „Sinu uus sugulane“ autor ja saatejuht on alati särav Anna Pihl, režissöör Märten Vaher ning produtsent Piret Priisaar.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!