Põhisisu algus

Elisa Elamuses avati Seriaalimaailm

28.12.2018

Klientide poolt hinnatud ja armastatud Elisa Elamuse maailmade vaade sai olulise lisa. Elisa seriaalimaailm toob kasutajatele mitmeid olulisi uuendusi ja enam kui 2000 tundi telesarjasid.

Käesoleva aasta lõpuks said Elisa Elamuse kaableteenuse kliendid mugava uuenduse, mis lihtsustab oluliselt seriaalide vaatamist. Filmi-, spordi- ja lastemaailma kõrvale jõudis kauaoodatud seriaalimaailm, kust leiab hõlpsasti nii telekanalites eetris olnud seriaale kui Elisa eksklusiivsarju, kõik mugavalt hooaegade kaupa reas.

Seriaalimaailm toob Elamuse klientideni neli uut valikut:

  • Järelvaadatav TV-st koondab enda alla erinevate telekanalite kõige populaarsemad sarjad ja paigutab need hooaegade kaupa kataloogidesse. Enam ei ole vaja telekavas ekselda, et oma lemmiksarjade veel nägemata episoodid üles leida - nüüd on nad kõik ühes kohas, vaid paari puldikliki kaugusel!
  • Soovitused võimaldab avastada uusi ja huvitavaid seriaale ning sisaldab valikut parimatest sarjadest Elisa Elamuses.
  • Seriaali valik on kuutasuline seriaalimaailm, kus lisaks eksklusiivsisule leiad oma lemmiksarjad hooaegade kaupa ja täiesti reklaamivabalt! Seriaali valiku sisu on pidevas muutumises - vähemalt kord kuus lisandub siia populaarseid kodumaised ja välismaiseid telehitte.
  • Kanalid on ülevaade telekanalitest, kus näed hetkel eetris olevaid seriaale kõikidest tellitud kanalitest.

„Elisa poolt läbiviidud kliendiuuringust selgus, et pea pooled Elamuse kasutajad leiavad, et maailmad lihtsustasid nende jaoks huvipakkuva sisu leidmist ja enim kasutatakse just filmimaailma,“ sõnas Elisa TV teenuste valdkonna juht Silver Soomre. „Seriaalimaailma lisamine on järgimine loogiline samm pakkumaks klientidele veelgi paremat ja kõige personaalsemat teleteenust, mis Eestis saadaval.“

Kokku sisaldab seriaalimaailm täna rohkem kui 2000 tundi telesarju igale maitsele ja vanusele ning valik täieneb igakuiselt.

Seriaali valiku klientidel on eksklusiivne võimalus vaadata juba täna ära kogu TV3-e uue hittsarja "Võlakütid" esimene hooaeg, mille esimene osa jõuab tele-eetrisse järgmise aasta alguses.

Populaarsematest kodumaistest sarjadest on Seriaali valikus esindatud Kättemaksukontor, Tujurikkuja, ENSV, Alpimaja, Padjaklubi, Väikelinna detektiivid, Miks mitte!?, Litsid, Papad mammad, Riigimehed, Lõks, Ohtlik lend, Tuulepealne maa ja paljud teised läbi aegade vaatajaid telerite ette naelutanud menukid, kõik hooaegade kaupa, alates esimesest osast ja reklaamivabalt! Seriaali valik on seriaalimaailma tasuline osa, kuutasuga vaid 2,99€.

Seriaalimaailm on saadaval kõigile Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!