Põhisisu algus

Elisa Elamuses avanes tänasest PÖFFi telekanal

19.11.2018

19. novembril alustab Elisa Elamuses Pimedate Ööde filmifestivali erikanal, kus tutvustatakse programmis olevaid filme ja eksklusiivsete intervjuude kaudu ka filmide autoreid.

Tänasest alustab Elisa Elamuse kaabelteenuses PÖFFi erikanal, mis pakub põnevat sisu peamiselt võistlusprogrammides olevate filmide kohta.

„Esmaspäeval on PÖFFi jaoks ajalooline hetk, sest alates sellest päevast on kõigil filmihuvilistel ja PÖFFi fännidel võimalik meie filmivaliku ja külalistega tutvuda PÖFFi erikanali vahendusel,” ütles Pimedate Ööde filmifestivali kommunikatsioonijuht Hannes Aava. „Sõna saavad festivali külalised ja rahvusvahelise programmimeeskonna liikmed, Eesti filmitegijad ja -ajakirjanikud. Jagatakse ka soovitusi, kuidas hiiglaslikust programmist endale sobivad pärlid üles leida,” lisas ta.

Kanali programmis on igapäevased filmisoovitused, võistlusfilmide tutvustused koos filmitegijate intervjuudega ja PÖFFi filmide treilerid.

„Meile kõigile meeldivad uued ja põnevad elamused ning PÖFF on väga heaks koostööpartneriks, kellega uusi elamusi meie tele- ja kinosõbrale koju kätte tuua. Lisaks PÖFFi erikanalile on meil Elamuse videolaenutuse klientidele pakkuda suur valik eelmiste PÖFFide filmidest,” sõnas Elisa TV valdkonna juht Silver Soomre.

Kõik Elisa Elamuse kaabelvõrgu kliendid leiavad PÖFFi erikanali kanalilt 300. Kanal on iga päev eetris uue ja põneva sisuga kuni festivali lõpuni.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!