Põhisisu algus

Elisa Elamus sai uue liikme - disainiauhinna võitnud TV-puldi

06.12.2018

Elisa Elamusega liitus tänasest uus, võimekas ja Red Dot-i innovaatilise disainiauhinna võitnud telepult.

Alates tänasest, 6. detsembrist on Elisa klientidel võimalik Elisa Elamust nautida uue ja moodsa, järgmise põlvkonna telepuldiga.

Uus ergonoomiline ja intuitiivse nupupaigutusega pult on eelmisest mudelist õhem ning selle tagakülg kaetud stiilse matt musta kummiga. Puldi valimisel peeti eelkõige silmas klientide vajadusi ja kasutajakogemust Elisa maailmade keskkonnas ning mugavamaks kasutuseks oleme lisanud puldile südame logoga „meeldimise“ nupu.

„Ühe nupuvajutusega on meie klientidel võimalik edaspidi kõik armsaks saanud filmid, saated ja seriaalid lisada Minu maailma keskkonda. Sealt leiab vaataja edaspidi kõik endale meelepärase sisu lihtsalt ja kiirelt üles,“ ütles Elisa TV teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

Lisaks võitis uus pult tänavu maineka Red Dot disainiauhinna. „Edu võistlusel on tunnistuseks toote kõrgele disainile ja kvaliteedile ning näitab, et ettevõtted on õigel teel loomaks midagi, mis on palju enamat kui lihtsalt ilus lahendus,“ sõnas Red Doti auhinna looja Peter Zec.

Uus pult on komplektis teleteenustega kõigile tulevastele Elisa Elamuse klientidele. Tänased kliendid saavad puldi soetada Elisa veebipoest või esindusest.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!