Põhisisu algus

Elisa Elamus jõudis äpina uutesse nutiteleritesse

09.12.2022

Nutitelerite omanikel tasub rõõmustada, sest Elisa Elamus ja Huub on nüüd saadaval uuemates Samsungi ja LG telerites täiesti digiboksivabalt äpina. Nii jõuab Elisa meelelahutusmaailma sisu kliendile otse telerisse ilma lisaseadmeteta.

„Alates uue Elisa Elamuse turule tulekust möödunud aastal, on klientide huvi TV-äppide vastu olnud suur. Varasemalt oli Elisa Elamuse lahendus saadaval digiboksis, nutiseadmes ja Android TV operatsioonisüsteemi kasutavates seadmetes ning Philipsi, Sony ja Xiaomi telerites. Nüüd on äpp saadaval ka enim levinud teleritootjate Samsungi ja LG rakenduspoodides. Nii on suuremal hulgal klientidel võimalik nautida teleteenust koos kodumaise voogedastuslahendusega Elisa Huub ilma digiboksi omamata,“ sõnas Elisa meelelahutusvaldkonna juht Kertu Popp.

Elisa Elamuse nutirakendus on saadaval kõigil Samsungi teleritel, mis toetavad operatsioonisüsteemi Tizen 4.0 ja LG teleritel, mis töötavad vähemalt Web OS 4.0 versioonil. Lisaks toimib rakendus ka enamikes Sony, Philipsi, Hisense, TCL ja Xiaomi telerites, mis toetavad Android TV versiooni alates 9.0.

Elisa Elamus hõlmab endas sadade kanalite otse- ja järelvaatamist, Elisa Huubi, Elisa videolaenutust ja lastemaailma. Uus Elamus toob parema kasutusmugavuse ning areneb ajas regulaarsete tarkvarauuendustega.

Elisa pakub meelelahutusteenustes oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka audiovisuaalkunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Elisa Elamus töötab ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendusega. Elisa Huub on saadaval ka eraldiseisvalt Loe lähemalt Elisa kodulehelt!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!