Põhisisu algus

Elisa: Eestis hoogustub nutiseadmetest veebilehtede külastamine

01.08.2015

Google Analytics'i statistika kohaselt külastati juulikuus Elisa veebi esmakordselt rohkem nutitelefonidest ja tahvelarvutitest kui laua- ja sülearvutitest. Juulis ületaski Elisa veebi külastatavus mobiilseadmetest esmakordselt 50% piiri.

„Kui võrrelda Elisa veebilehe külastatavust maailmastatistikaga, siis globaalne mobiilist veebilehtede vaatamine jääb 31% juurde, samal ajal kui Elisa kodulehel ületas see juulikuus 50% piiri,“ sõnas Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu. „Trendina näitab see, et mobiilsete veebilehtede osatähtsus Eestis suureneb ning ettevõtted peavad nutiseadmetele kohanduvate veebilehtede välja arendamisse üha enam panustama.“

Elisa kaasajastas ja disainis veebilehe nutiseadmetele kohanduvaks käesoleva aasta kevadel. „Ka see on kindlasti nutitelefonide ja tahvlitega veebi vaatajaid olulisel määral juurde toonud, sest veebisisu muutus kliendile mobiilseadmete pealt märksa mugavamalt loetavaks,“ rääkis Andrus Hiiepuu. „Aastaga on Elisa veebi külastatuste arv mobiilseadmetest kasvanud pooleteist korra võrra,“ lisas Hiiepuu.

„Elisa koduleht ehk e-esindus on tervikuna väga uudne ning nimetame oma uut kodulehte pigem Elisa e-esinduseks, sest kogu veeb on üles ehitatud lihtsalt ja loogiliselt ning kliendil on võimalus soovi korral soetada sealt endale koheselt ka nutiseade või vajalik teenus,“ täiendas Andrus Hiiepuu.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!