Põhisisu algus

Elisa Eesti saavutas Äripäeva telekomiettevõtete TOP-is kolmanda koha

19.10.2017

Elisa Eesti saavutas Äripäeva IT- ja telekommunikatsiooni valdkonna edetabelis ligi 50 ettevõtte seas 2016. aasta majandustulemuste alusel kolmanda koha.

TOP reastab ettevõtted pingeritta eelmise majandusaasta erinevate finantsnäitajate alusel - käive, käibe kasv, kasum ja kasumi kasv.

Elisa Eesti juhi Sami Seppäneni sõnul on tegu väga paindliku, kiiresti kohaneva ja areneva ettevõttega, mida juhivad ja viivad edasi pühendunud ja energilised juhid ja töötajad. “Suudame väga lühikese ajaga teha kiirelt vajalikke suunamuutuseid ning seda ka optimaalsete ressurssidega. See ongi suurim vahe, mis meid teistest operaatoritest eristab. Täna on meie strateegia täiesti teistsugune, kui see oli veel aasta eest. Kui anda hinnang varasemale, siis pea igal aastal ajavahemikus 2008-2016 on Elisa olnud oma tegevusala kõige kiiremini kasvav ettevõte. Edu sõnastavates mõttemallides on öeldud, et ettevõte saab kas kasvada või parandada oma kasumlikkust. Meie tahame mõlemat korraga ning see ambitsioonikas lähenemine on meile edu toonud,” rääkis Sami Seppänen.

Sami Seppäneni sõnul on Elisa Eesti täna turuliider pea kõikides erakliendi segmentides ning on seda positsiooni järjest hoidnud ja kasvatanud. “2016. aasta oligi selle strateegia ja teekonna üks parimaid aastaid ning selle töö vilju oleme lõiganud veel ka 2017. aastal,” tõi Seppänen välja Elisale edu toonud tegurid.

Elisa Eesti juhi sõnul eristub suurepärane ettevõte pelgalt heast eelkõige sellepoolest, et esimesel on tahe olla kõige konkurentsivõimelisem ettevõte tööjõuturul ning inimesed, kes soovivad ja tahavad ettevõtte arengule kaasa aidata. “Selleks tuleb luua sobivad tingimused - ilma heade inimesteta suurepärast ettevõtet ei loo. Lihtsad, efektiivsed ja hästi läbimõeldus protsessid on need, mis parandavad kliendi kasutuskogemust ja tõstavad ettevõtte kasumlikkust,” rääkis Sami Seppänen. 

2017. aasta kevadel viis Elisa lõpuni telekommunikatsioonifirma Starman Eesti äride ning infotehnoloogia seadmete müüja Santa Monica Networks ostuprotsessid. „Täna on Elisa loomas uut strateegilist tervikut. Erakliendi jaoks oleme nüüd telekommunikatsiooni ja – tahan rõhutada – ka meelelahutusettevõte. Ärikliendi segmendis avab Santa Monica Networksiga liitumine varasemast oluliselt parema võimaluse pakkuda ettevõtetele ja avalikule sektorile võrgu-, turva- ja IT-teenuseid,“ andis Sami Seppänen ülevaate ettevõtte edasisest strateegiast.

Telekommunikatsiooniettevõtete esikolmik:

  1. Telexchange System OÜ 
  2. Messente Communications OÜ
  3. Elisa Eesti
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!