Põhisisu algus

Elisa defineerib oma TV-äri laiemalt meelelahutusärina

08.11.2021

Elisa otsustas koondada kõik oma digitaalsed meelelahutusteenused - Elisa Elamus, Elisa Huub, Elisa Raamat ja Elisa Stage, ühe valdkonna alla. Uue valdkonna juhiks saab Kertu Popp, kes seni juhtis Elisa uute teenuste valdkonda.

Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu sõnas, et viimase viie aasta jooksul on Elisa sisenenud jõuliselt meelelahutusmaailma, pakkudes klientidele palju enamat kui traditsioonilist TV-sisu. „Me ei ole enam pikka aega kitsalt TV-sisu agregaator, vaid toodame ise ka originaalsarju, korraldame Elisa Stage’ kaudu hübriidüritusi ja pakume Eesti enimloetavat e-raamatute keskkonda Elisa Raamat. Meie laiemaks suunaks ongi digitaalne meelelahutus, mis hõlmab endas nii vaatamist, lugemist, kuulamist kui ka mängimist,” ütles Hiiepuu.

Elisas üle 11- aastase kogemusega värske meelelahutusteenuste valdkonna juht Kertu Popp ütles, et klientide poolt väga hästi vastuvõetud meelelahutusteenuste ühise katuse alla viimine on järgmine samm pakkumaks klientidele järgmisel tasemel digitaalseid lahendusi. „Globaalne trend näitab meelelahutuse osakaalu suurenemist ja digitaalsetesse kanalitesse liikumist. Kodumaised tarbijauuringud annavad kinnitust kliendi vajadusele tarbida tänastes oludes üha suuremates kogustes digitaalset meelelahutust. Uus aeg nõuab uusi viise meelelahutuse tarbimisel. Digitaalse meelelahutuse läbi toob Elisa kliendini värskeid elamusi sõltumata vormist, asukohast või seadmest.“

Elisa tänab senini TV valdkonda vedanud Silver Soomret, kes otsustas Elisast edasi liikuda.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!