Põhisisu algus

Elisa avas Lasnamäel uudset teenindus- ja ostukogemust pakkuva esinduse

01.06.2022

Moodsa kontseptsiooni ja suurema teenindussaaliga Elisa Lasnamäe esindus on tänasest külastajatele taasavatud. Uudset teenindus ja ostukogemust pakkuv pood toob klientidele laiema toote sortimendi ning parema keskkonna töötajatele.

Elisa jaemüügi valdkonna juht Anu Eha sõnas, et Lasnamäe esindus on järjekorras kolmas, mis sai põnevama ja meelelahutuslikuma välimuse. „Uues esinduses on rohkelt uuendusi ja kõik on külastajale käe-jala juures ning lihtsasti kogetav. Varasemaga võrreldes on esinduses väljas senisest suurem ja rikkalikum tootevalik. Seadmed ei asu klaasi taga või kappides, vaid paiknevad müügisaali demolaual, kus kliendid saavad ise nendega tutvuda. Lisaks on väljas ka nutitelefonide tippklassi lipulaevad ja seadme hooldusküsimustega tegelev Elisa FIX.“

Elisa eesmärgiks on innustada inimesi elama põnevamat elu. Seda kontseptsiooni toetab heledates toonides müügisaal, ruumi täidavad erinevad digitaalsed ekraanid ja valgustust saab muuta vastavalt meeleolule. Ekraanidele kuvatakse klientidele pakkumisi ja tutvustavat infot toodete ja teenuste kohta. Lisaks on klientidele ka mugavad istumisalad, kus on mõnus jalga puhata.

Uue esinduse kontseptsiooni väljatöötamisse kaasas ettevõte aktiivselt ka oma töötajaid. Selleks, et esinduses oleks mõnus ja mugavam töötada, küsiti esinduse inimestelt tagasisidet. „Uus esindus on pindalalt ligi kaks korda suurem ja mugavam. Töölauad on nüüd ergonoomilisemad ja klientidele on samuti töölaua juures eraldi istekoht koos personaalse ekraaniga. Turvalisuse lisamiseks on töötajate ning klientide istekohtade vahele paigaldatud ka kaitseklaas. Lisaks on olulise uuenduse saanud ka töötajate puhkeruum, kus on eraldi kööginurk ja mugav ala puhkepausideks,“ lisas Eha.

Klientide ja töötajate soovid aitasid uudseks teenindus- ja ostukogemuseks Elisa Lasnamäe esinduses kujundada loovstuudio JANKEN Wisespace disainerid Jan Graps ja Ken Ruut.

Uus esindus asub Lasnamäe Centrumi esimesel korrusel ja on avatud alates kolmapäevast, 1. juunist.

Mida saab uuenenud Elisa esinduses näha ja katsetada?

  • Suurem valik demoseadmeid nutikelladest sülearvutiteni, mis on müügisaalis väljas tutvumiseks ja proovimiseks.
  • Uus puutetundlik ja keelevalikuga järjekorramasin, mis võimaldab valida pileti ka teenuse kaupa. Klient võib võtta e-pileti, mis annab SMSi abil märku, millal järg temani jõuab.
  • Istumisala klientidele toodete-teenuste mugavamaks uudistamiseks või teeninduse ootamiseks.
  • Tutvuda saab Elisa teenustega, nt Elisa Elamus, Elisa Raamat, Elisa Stage. Esmakordselt saab klient enne teenuse ostmist äpi sisuga ise tutvuda.
  • Laiem teenuste valik – esinduse naabriks on seadmete kiirhooldust ja seadistamist pakkuv Elisa FIX. Nii saab esinduse töötaja suunata koheselt seadme hoolduse küsimusega kliendi professionaalide juurde.
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!