Põhisisu algus

Elisa avas 4G kõned Apple telefonidele

17.06.2021

Juunikuust on avatud Apple telefonidega Elisa klientidele VoLTE teenus, mis toob klientidele senisest paremad levitingimused siseruumides, võimaldades teha telefonikõnesid üle 4G võrgu, mida varem sai kasutada ainult andmesideks.

Koroonaaeg näitas, et helistada inimestele jätkuvalt meeldib ja kõnede pikkus Elisa võrgu tõusis lausa mitmekordselt. Käesoleval kuul avas Elisa 4G võrgus kõnede tegemise võimekuse ka Apple telefonide kasutajatele, kelle taskus on kas iPhone 7 või uuem mudel.

Elisa telekomiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann sõnab, et Apple kasutajatele toob uuendus kaasa kvaliteetsemad kõned ja mugavama kasutuskogemuse. „Apple kasutajad on pikalt huvi tundnud antud võimekuse vastu. VoLTE võimalus aitab telefoni hoida pidevalt 4G võrgus, võimaldades teha üheaegselt kvaliteetset kõnesidet ja kasutada kiiret 4G internetiühendust. Kui kodukontoris olles tehakse iPhone’iga näiteks hotspoti, siis ei katke kõne ajal ka andmesideühendus ehk interneti saab ka kõne ajal kasutada.“

Teenus on klientidele tasuta ja eeldab ainult VoLTE toega nutitelefoni ning nutipaketti. Tasub märkida, et VoLTE puhul on Elisa poolt kõnekvaliteet alati kontrollitud ja tagatud. Lisaks vähendab VoLTE võimekus ka 2G ja 3G võrkude koormusi ning on avatud ka Android nutitelefonidele. Täpse nimekirja toetatud seadmetest leiab Elisa kodulehelt ja valik on pidevalt laienev.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!