Põhisisu algus

Elisa ärikliendiüksust asub juhtima Margus Vaino

18.06.2018

Alates 20. juulist 2018 asub Elisa Eesti ärikliendiüksuse juhi ja juhatuse liikmena tööle senine Santa Monica Networks tegevjuht Margus Vaino.

 

Elisa tegevjuht Sami Seppäneni sõnul on Margus Vaino end suurepäraselt tõestanud juhtides Eestis üle kümne aasta edukalt turvalisi võrgu- ja andmekeskuste lahendusi pakkuvat ettevõtet Santa Monica Networks. „Eelmisel aastal Elisa ja Santa Monica Networks liitusid ning järgmiseks loomulikuks sammuks ongi kahe ettevõtte kompetentside ühendamine meie äriklientide paremaks teenindamiseks. Elisal ja Santa Monica Networksil on palju kattuvaid kliente ning näeme, et suudame üheskoos oluliselt rohkem tõhustada klientide äriprotsesse ning toetada ettevõtteid digitaliseerimisel,“ rääkis Elisa tegevjuht.

 

Elisa ärikliendiüksuse juht Margus Vaino märkis, et Elisa on olnud edukas äriklientidele telekomiteenuste pakkumisel ning Santa Monica Networks omakorda on turuliider infrastruktuuri lahenduste pakkumisel eraettevõtetele ja riigisektorile. „Elisa ärikliendiüksuse visioon on olla suunanäitaja riigi- ja äriettevõtete digitaliseerimise protsessis. Äri ja IT lähenevad teineteisele üha enam, sest aitavad luua uusi võimalusi ja viia e-lahenduste abil organisatsioonide toimimise ja infovahetuse täiesti uuele tasemele,“ rääkis Margus Vaino. „Digitaliseerumine, tehnoloogia kiire areng ning ettevõtete kasvavad spetsiifilised vajadused suurendavad IT olulisust ning telekommunikatsiooniteenuste ja IT-lahenduste üheks kombineerimine on loomulik samm edasi meie klientide äritegevuse toetamisel.“

 

Sami Seppänen rõhutas Elisa üha kasvavat rolli Eesti telekommunikatsiooni turul. „Oleme olnud Eesti telekomituru kiireim kasvaja nii käibes kui ka kliendiarvus ning  läbi selle saavutanud turuliidri positsioonid erakliendi ja kõnekaardi ning TV-teenuste segmentides. Tahame kasvatada oma osakaalu ka ärikliendi segmendis ning valitud strateegia võimaldab meil seatud eesmärki ka saavutada,“ kinnitas Elisa tegevjuht. 

Margus Vaino on lõpetanud Tartu Ülikooli ärijuhtimise ja panganduse erialal ning jätkanud õpinguid EBSis rahvusvahelise ärijuhtimise erialal.

 

Aastatel 2005-2007 töötas Margus Vaino Santa Monica Networks Groupi juhatuse esimehe ning 2005-2018 Santa Monica Networks AS juhatuse liikmena. Enne seda töötas Margus Vaino Falck Eesti tehnika osakonna direktorina. 

 

Senine Elisa ärikliendiüksuse juht Jüri Teemant otsustas teha karjääris  kannapöörde ning võtta vastu väljakutsed uues valdkonnas.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!