Põhisisu algus

Elisa äri- ja kõnekaardiklient kasutab nüüd mobiilset netti roamingus ka nädala ja kuu kaupa

15.06.2017

Maikuu keskel tutvustas Elisa roamingu lahendusi erakliendile ning täna tegi Elisa avalikuks ka roaminglahendused äri- ning kõnekaardikliendile.

Tänasest, 15. juunist kaovad EL-is rändlustasud ning valdavas osas euroriikides hakkavad inimesed kodust mobiilsidepaketti kasutama samadel tingimustel terves Euroopa Liidus. Tehnilise Järelevalve Amet andis maikuus Elisale loa jääda regulatsioonist kõrvale jääda ning kasutada jätkusuutlikkuse mehhanismi. See andis Elisale võimaluse jätta muutmata siseriiklikud hinnad ning tuua turule kliendivajadustest lähtuvad roaminglahendused.

Elisa juhatuse liikme, ärikliendiüksuse juhi Jüri Teemanti sõnul lähtuti ärikliendi lahenduste välja toomisel klientide reisi- ja tööharjumustest. „Elisa kliendibaasi analüüs näitas, et Elisa olemasolev äriklient soovib mobiilset andmesidet roamingus kasutada mitte ainult päeva, vaid ka nädala või kuu kaupa ning mitte ainult EU-s, vaid ka väljaspool Euroopa Liidu piire,“ selgitas Jüri Teemant. Seega tõi Elisa välja uudse roamingu lahenduse olemasolevale ärikliendile, kus lisaks päevapiletile on valikus nädala- ja kuupilet, mida saab kasutada nii EU riikides kui ka Venemaal ja selle naaberriikides, Põhja-Ameerikas ning Aasias.

Elisa era- ja ärikliendi päeva-, nädala- ja kuupiletid alates 15.06 2017

Nendele ätiklientidele, kes reisivad veelgi sagedamini või lausa töötavad pidevalt välismaal, töötas Elisa välja Euroopa äripaketid, Põhjamaade äripaketid ning turul ainulaadse Soome äripaketi.

Euroopa Äripakettidega on võimalik kasutada sõltuvalt paketist piiramatul kiirusel andmesidet, kõneminuteid ja sõnumeid Eestis ning EU-s ning pakettide hinnad on vastavalt valitud teenuste mahule vahemikus 8-21 eurot (vt täpsemalt lisatud tabelist).

Põhjamaade Äripaketid sisaldavad vastavalt vajadusele jagatava mahuga internetti, kõnesid ning sõnumeid kõikides Põhjamaades (sh Eestis), pakettide hinnad on vastavalt valitud teenuste mahule 18 ja 29 eurot (vt täpsemalt lisatud tabelist). Põhjamaade äripaketid kehtivad seitsmes Põhjala riigis; Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Lätis ja Leedus.

Soome Äripakett sisaldab piiramatus mahus andmesidet, kõnesid ja sõnumeid nii Eestis kui ka Soomes kasutamiseks ning selle kuutasuks on 36 eurot.

Elisa Euroopa Äripaketid alates 15. juunist 2017

Elisa Põhjamaade Äripaketid alates 15. juunist 2017

ZEN ja Elisa kõnekaardikliendid saavad alates tänasest, 15. juunist kasutada roamingus mobiilse interneti kasutamiseks päeva-, nädala- või kuupiletit või valida kahe roamingpaketi vahel. Paketid kehtivad 10 riigis kindlate operaatorite võrkudes: Eestis, Soomes Elisa võrgus, Lätis ja Leedus Bite võrgus, Rootsis ja Horvaatias Tele 2 võrgus ning Norras, Taanis, Ungaris ja Bulgaarias Telenori võrgus.

ZEN ja Elisa kõnekaardi roamingpakettides sisaldavad kõneminutid nii välismaal vastuvõetud kui välja helistatud tavatariifset kõne Eestist välismaale ja Eestist Elisa, Tele2 ja Telia mobiilinumbritele helistamist. SMS sisaldab nii välismaal välja saadetud tavatariifset SMSi, Eestist välismaale mobiilinumbritele kui ka Eestist Elisa, Tele2 ja Telia mobiilinumbritele saadetud SMSe.

Elisa ja ZEN kõnekaardi roamingu nutipaketid alates 15.06.2017

Nimi

Reisi nutipakett M

Reisi nutipakett L

Hind

12 €

19 €

Kõneminutid

200

500

SMS

50

100

Internet

5GB

10GB

Interneti kiirus

Piiramatu

Piiramatu

Märksõna

ReisiM

ReisiL

Pileti tellimise number

95000

95000

Elisa ja ZEN kõnekaardi päeva-, nädala- ja kuupilet alates 15.06.2017

 

Periood

Hind

Maht

1 päev

2 €

400MB

7 päeva

7 €

2GB

30 päeva

15 €

10GB

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!