Põhisisu algus

Elisa alustas Samsung Galaxy S6 ja S6 edge eelmüügiga!

19.03.2015

Elisa alustas Samsungi uue tipptelefoni Galaxy S6 ja selle kaksikservalise mudeli Galaxy S6 edge eelmüügiga. Eelmüügist soetatud seadme saavad kliendid kätte enne teisi ehk alates 13. aprillist. Avalikku müüki jõuab nutitelefon Elisa esindustes 17. aprillil.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul võib Samsungi uut tippseadet telefonist maksimumi ihalejatele julgelt soovitada. „Samsungi fännidel on, mida oodata. Alustades sellest, et telefon on võimsa protsessoriga, tagades kliendile kogu ülejäänud nutika seadme laitmatu toimimise. Jätkates tipptasemel kaameraga, millega saab teha profitasemel fotosid ning akuga, mis laeb kuni 1,5 korda kiiremini varasematest mudelitest,“ tõi Hiiepuu ridamisi välja seadme tugevusi.

Lisaks pakub Samsung Galaxy S6 kliendile mitmeid mugavaid võimalusi igapäevaelu lihtsustamiseks. Näiteks saab klient telefoni juhtida käeviibutustega – võtta kõnesid vastu, anda telefonile käeviibutusega märku – või lukustada telefoni sõrmejäljelugeja abil.

„Samsungi lipulaevade puuduseks on kliendid seni arvanud selle platsmassist korpust, mida pole peetud selle hinnaklassi telefonide vääriliseks,“ ütles Andrus Hiiepuu. „Uute mudelite puhul on Samsung nimetatud puuduse kõrvaldanud ning telefonidel on korralik metalne ümbris. Toimunud on ka väga oluline edasiminek disainis.“

Nutitelefoni eeltellimise eeliseks on Hiiepuu sõnul see, et kliendid saavad telefoni kätte enne kui see esinduse lettidele jõuab. Elisa alustab Samsungi tipptelefoni ja juhtmevaba laadija kullerdamist 13. aprillil. Nutitelefoni kätte toimetamiseks võtab kuller kliendiga ühendust ja täpsustab seadme üleandmise aja ja koha.

Samsung Galaxy S6 ja S6 edge saab klient eeltellida Elisa veebipoest. Boonusena annab Elisa eeltellijatele tasuta kaasa juhtmevaba laadija väärtusega 49 eurot.

Mõlemad Samsungi lipulaevad omavad 16-megapikslist tagakaamerat, millega pildistades jäävad fotod elutruud ning 5-megapikslist esikaamerat, millega saab endast, sõpradest ja kolleegidest teha selfie'sid. Nutitelefonide protsessorid on 8 tuumalised ning nende Super Amoled kristallselged ekraanid 5,1 tollised.

Lähem teave Samsung Galaxy S6 ja S6 edge eelmüügi kohta on leitav Elisa veebis avalehelt

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama