Põhisisu algus

Elisa alustab koostööd Põhjamaade suurima voogedastusplatvormiga Viaplay

N, 04/03/2021 - 09:52

Põhjamaade suurim voogedastusteenuse pakkuja Nordic Entertainment Grupp ja Elisa sõlmisid ühise koostöölepingu, millega tuuakse klientidele senisest laiem valik erinevat meelelahutust.

NENT Grupi kommertsjuht Kim Poder sõnas, et koostöö Elisaga Eestis on loogiline jätk juba toimivale partnerlusele Soomes. „Mul on tõesti hea meel teatada laiendatud partnerlusest Elisaga, mis näitab meie koostöö edukust, usaldust ja Viaplay platvormi tugevust. Soovime Elisa klientidele pakkuda võimalust nautida kõike, mida meie portfell pakub – alates tippspordist kuni Viaplay originaalsarjadeni välja.“

Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu lausus, et Elisa üheks sihiks on pakkuda klientidele terviklikku ja kvaliteetset meelelahutust ühest kohast. „Koostöös NENT Grupiga võimaldame tulevikus klientidel nautida veelgi suuremat ampluaad meelelahutust. Näeme head sünergiat Elisa poolt pakutava voogedastusteenuse Huub ja Viaplay vahel, tuues klientideni nii kodumaise kui rahvusvahelise eksklusiivsisu ning kõrgtasemel spordiülekanded.“

Viaplay pakub sisu neljas kategoorias – Viaplay Originaalid, filmid ja sarjad, laste sisu ja spordi otseülekanded, mida saab vaadata igal pool, igal ajal ja peaaegu igas seadmes. Platvorm on NENT Grupi edukate originaalsarjade kodu, millest 40 linastub veel tänavu. Viimastel aastatel on Viaplay oluliselt suurendanud oma originaalsisu pakkumist, mis on osutunud populaarseks nii Põhjamaade vaatajate kui ka rahvusvaheliste ostjate seas.

Viaplay on Põhjamaade juhtiv voogedastusteenus, mis tuleb 9. märtsil turule Eestis, Lätis ja Leedus ning käesoleval aastal Poolas ja USAs. 2020. aastal vahendas Viaplay sisu enam kui kolmele miljonile kliendile. Täpsemad üksikasjad Elisa ja Viaplay koostöö kohta avaldatakse lähikuudel.


Allikas
Diktor.geenius.ee
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/elisa-alustab-koostood-pohjamaade-s…
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama