Põhisisu algus

Elisa 4G internet nüüd saadaval juba 13 välisriigis

05.05.2015

Kuu aega tagasi alustas Elisa 4G LTE interneti pakkumist kolmes välisriigis, tänaseks on valikusse lisandunud veel kümme riiki. 4G internetile kehtivad neis riikides täpselt samad hinnad, mis 3G või 2G internetile.

4G internetti saab Elisa klient kasutada nüüd lisaks Soomele, Norrale ja Rumeeniale ka Iirimaal, Saksamaal, Hollandis, Itaalias, Kreekas, Portugalis ja Tšehhis Vodafone'i võrgus, Venemaal Megafon'i, Ungaris Telenor'i ja Koreas mobiilsideoperaatori KT Corporation võrgus.

Euroopa Liidu ja Euroopa majandusühenduse riikides, kuhu kuuluvad Soome, Norra, Rumeenia, Iirimaa, Saksamaa, Hollandi, Itaalia, Kreeka, Portugal, Tšehhi ja Ungari, kehtib Elisa lepingulisele kliendile MiNT roamingu päevapilet, mis võimaldab 5 euro eest tarbida ühes kalendripäevas 150 megabaiti andmesidet.
Venemaa kuulub Elisa MiNT roamingu päevapileti teise tsooni, kus 150 megabaiti andmesidet maksab 10 eurot kalendripäevas.

Koreas on 4G andmeside kasutamisel mahupõhine hind 1,5 eurot megabaidi kohta.

Mobiilse interneti kasutamisel on Elisa lisagarantiina oma klientidele üle maailma aktiveerinud automaatse sõnumiteavituse, mis annab kliendile teada, kui ta on mobiilset internetti kasutanud 60 euro eest. Soovi korral saab Elisa klient määrata ka madalama või kõrgema limiidipiirangu, täpsemalt on valida 30, 60, 120 ja 240 eurose limiidipiirangu vahel.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!