Põhisisu algus

Elektrilevi toob klientideni ülikiire Elisa interneti ja Elamuse teleteenuse

18.07.2019

Elektrilevi on rajamas üle-eestilist internetivõrku, millega saab Elisa tuua klientide koju uue põlvkonna ülikiire interneti ja Elisa Elamuse TV-teenuse.

Elektrilevi rajab üle Eesti valguskaablivõrku, millel töötav internet on kiire ja stabiilne. Tänu Elisa ja Elektrilevi heale koostööle, on võimalik Elektrilevi ehitatud valguskaablivõrgus liituda kõikide Elisa kaabliteenustega.

Võrreldes varasema tehnoloogiaga on valguskaabli kaudu levival internetil mitmeid eeliseid. Näiteks on valguskaabli püsiühendus ülimalt stabiilne, selle kvaliteet ei ole mõjutatav ilmastikuoludest ja alla- ning üleslaadimiskiirused on võrdselt kiired – kuni 1 Gbit/s.

Lisaks sellele saad Elisast ka kõige personaalsema ja nutikama teleteenuse - Elisa Elamuse. „Elisa Elamus on ainus koht, kus näeb kõiki olulisi Eesti hittsarjasid varem, enne tele-eetrit. 2019 aasta trend telemaastikul on ettevaatamine, mis on saanud meie klientidelt väga sooja vastuvõtu ning millega kindlalt jätkame ka tänavu,“ sõnas Elisa juhatuse liige, erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.

Lisaks sellele jõuab Elisa Elamusse eksklusiivselt eestikeelne dokumentaalfiktsioon-seriaal „Üle noatera“. „See on esimene pääsuke, mis juhatab sisse Elisa pikema sihi eristuda turul mitte ainult suurepärase kasutuskogemuse, vaid ka eristuva ja põneva sisu poolest,“ kinnitas Hiiepuu.

Kuidas Elektrilevi internetivõrguga ja Elisa teenustega liituda saab?

Esmalt soovitab Elisa kontrollida Elektrilevi kodulehelt www.elektrilevi.ee/kiireinternet, millal jõuab kaabel kliendi aadressile. Kui kaabel on tulemas, siis tuleb Elektrilevi võrguga liituda.

Seejärel tuleb jätta Elisale oma kontaktandmed, täites ankeedi aadressil www.elisa.ee/koduelamused või helistades meie klienditeenindusse numbril 6 600 600. Õigepea teebki Elisa sulle parima pakkumise ja kui kliendi koduni on jõudnud ka Elektrilevi internetikaabel, võetakse temaga uuesti ühendust. Kliendil pole vaja muretseda millegipärast – Elisa tehnik aitab kohapeal kõik ise ära seadistada.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!