Põhisisu algus

Eesti populaarseimasse lugemisäppi Elisa Raamatusse lisanduvad kauaoodatud audioraamatud

19.08.2022

Kodumaine menuk Elisa Raamat saab tänavu suure uuenduse, kui rakendusse lisanduvad uue žanrina audioraamatud, olulisi täiendusi saab iselugeja ning värske välimuse kogu äpp. 

Möödunud aastal oma seitsmendat sünnipäeva tähistanud Elisa Raamat saab tänavu uue ja olulise versiooniuuenduse, millega lisatakse rakendusse klientide poolt kaua oodatud žanr – audioraamatud. „Kasutajate poolt pikalt soovitud unistus on tänavu realiseerumas, sest tõesti toome Elisa Raamatusse inimeste ja näitlejate poolt sisse loetud sajad raamatud. Kõige tipuks toodame neid ka ise hoogsalt juurde, mistõttu saame ühe kuutasu eest kliendile pakkuda ligipääsu Eesti suurimale audioraamatute kogule,“ sõnas Elisa Raamatu tootejuht Karl-Anders Tammes.

Olulisi uuendusi jagub aga rakenduses veelgi. Kogu rakenduse disain läbis muudatuse, mis teeb kasutuskogemuse veelgi mugavamaks ning kasutajatele seni raamatuid ette lugenud Elisa iseluger on nüüdsest veelgi enam inimhääle sarnane.

“Elisa Raamatu kasutajate arv on aastast-aastasse kasvanud ning äpi allalaadimiste arv on selle turule tulemisest saadik kerkinud ca 145 000 korrani. Mullu näitas teenus piirangutest tingitud olukorra mõjul veelgi suuremaid kasvunumbreid ja kasutusaktiivsust, kusjuures keskmiselt luges üks klient aastas 20 raamatut,” lausus Tammes. “Seda, et äpi on enda jaoks üles leidnud järjest rohkemad inimesed, ilmestab selgelt ka see, et möödunud aasta kõige edukamat teost avati enam kui 50 000 korda ning pea kõiki raamatuid avati vähemalt korra. Elisa Raamatu kasutajad toovad ka välja, et nende lugemus äppi kasutades on kordades tõusnud.” 

Jätkuvalt jääb püsima ka Elisa Raamatu hinnamudel, kus ühe kuutasu eest saab lugeda ja kuulata nii palju, kui kasutaja suudab või huvi tunneb. Elisa Raamat sobib aktiivse eluviisiga klientidele, kes soovivad raamatuid tarbida n-ö käigupealt ehk olukordades, kus silmad ja käed on hõivatud teiste tegevustega – autoroolis või kodutöid tehes. Teenus on avatud operaatorite üleselt kõikidele tarbijatele, mistõttu saavad seda kasutada ka Tele2 ja Telia kliendid. 

Rakenduses on tänaseks üle 4000 raamatu ja uue versiooniga lisandub veel sadu audioraamatuid. Uusi teoseid ja värskeid ajakirju lisandub rakendusse iganädalaselt ning raamatuid saab lugeda või kuulata ka internetiühenduseta. 

Lisaks leiab rakendusest ka eksklusiivse Elisa Essents kogumiku, mis sai alguse 2020. aastal, kui Elisa alustas ka ise raamatute kirjastamisega, tuues äppi raamatusarja, mille kaudu pakutakse erinevate eneseabi- ja juhendraamatute lihtsustatud ja kokkuvõtlikke ülevaateid. 

Uus rakendus on saadaval eelolevast sügisest ja selle leiab nii Apple App Store’ist kui ka Google’i Play poest. Uue Elisa Raamatuga esimesena tutvuda soovivad kliendid saavad huvi korral registreeruda siin.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!