Põhisisu algus

Eesti Päevalehe digileht jõuab jaanuarist tasuta kõikide Elisa mobiilse interneti klientideni

11.01.2016

Elisa mobiilset internetti mis iganes nutiseadmes kasutavad kliendid saavad alates 11. jaanuarist 2016 Eesti Päevalehe digilehte lugeda tasuta.

„Nutiseadmed on kujunenud Elisa eraklientidele igapäevaseks kanaliks, kust tarbida meelelahutust ning digilehe uudised ja lood aitavad meie klientide igapäevaellu veelgi vürtsi lisada. Seda enam, et tänu mobiilse interneti olemasolule üle Eesti on digilehte asukohast olenemata tahvlist ja nutitelefonist väga mugav lugeda,“ ütles Elisa tootejuht Ivo Popp.

Ivo Popp lisas, et kui seni said Eesti Päevalehe digilehte tasuta lugeda Elisa mobiilset internetti arvutis ja tahvelarvutis kasutavad erakliendid, siis alates 11. jaanuarist 2016 saavad selle õiguse ka Elisa eraklientidest nutitelefoni kasutajad.

Digilehe lugemisõiguse aktiveerimine Elisa kliendile on lihtne. Tuleb Elisa mobiilset internetti kasutades minna aadressile ajaleht.epl.ee ning avada artikkel. Artikli lõppu kerides tuleb vajutada „Aktiveerin lugemisõiguse“, seejärel tuleb sisestada enda e-mail ja konto ongi aktiveeritud.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama