Põhisisu algus

Eelmisel aastal naelutas telerite ette enim vaatajaid „Tantsud tähtedega“ ja perekomöödia „Uus algus“

26.01.2023

Möödunud aastal nägi Eesti telekanalitel ilmavalgust rekordarv erinevaid tõsielu- ja laulusaateid. Elisa Elamuses osutus kõige järelvaadatumaks uus hooaeg hittsaatest „Tantsud tähtedega“ ja Elisa Huubis oli populaarseim komöödiasari „Uus algus“.

Läinud aasta tõi telekraanile mitmeid uusi teleprojekte. Ilmavalgust nägid nii vanad kui uued tõsielusaated, põnevad laulusaated ja juba vaatajate südames olnud tantsusaade.

Elisa Elamuse järelvaatamise statistikas jõudis 2022. aasta TOP-is esikohale „Tantsud tähtedega“, mis kogus meeletult vaatajaid kogu hooaja vältel. Järgnes skandaalne tõsielusaade „Vallaline kaunitar“ ja laulusaadetest olid populaarsed „Ma näen su häält“, „Eesti Laul 2023“ ja „Salalaul“.

„Üle mitme aasta tele-eetrist kadunud tantsusaade tegi möödunud aastal väga tugeva soorituse nii tantsijate kui produktsiooni poolelt ja tõi ekraanide ette rekordiliselt vaatajaid. Loodame, et tantsusaal jääb avatuks ka alanud aastal, sest laulu- ja tõsielusaadetele kulub eetrisse ära üks tõsine konkurent. Möödunud aastal nägi tõusu ka kohalikele voogedastusplatvormidele toodetud eksklusiivne sisu ja paistab, et aina enam jõuab nii eesti televaatajani kvaliteetseid seriaale,“ sõnas Elisa meelelahutusvaldkonna juht Kertu Popp.

Elisa Huubi jõudis möödunud aastal viis uut hooaega originaalsarju, millest neli on täiesti uued projektid. Populaarseim neist oli koguperekomöödia „Uus algus“, mis osutus ka Huubi kõige vaadatuimaks saateks möödunud aastal. Menukateks osutusid ka hullumeelne meelelahutussaade „Pöördes“, alati menukas reisisaade „Kaks kanget Mehhikos“ ja kinorekordeid purustanud keskaegse Tallinna mõrvamüsteeriumit lahendav „Apteeker Melchior“. Vaadatuimate sarjade hulka jõudis ka äsja kinodest Elisa Huubi maandunud tõsielulistel sündmustel põhinev spordidraama „Kalev“.

Pere pisemate liikmete seas paistab Elisa videolaenutus olevat eriti popp, sest vaadatuimate filmide esikümnesse mahtus koguni viis kogupere animafilmi. Kõige vaadatuimaks osutus populaarse multifilmi alusel tehtud „Käpapatrulli film“, mida teavad vist kõik väiksemad pereliikmed üle Eesti. Mängufilmidest oli populaarseim 2022. aastal globaalselt enim tulu toonud „Top Gun: Maverick“. Animafilmidest olid vaadatuimad veel „Boss Beebi: Pereäri“, „Punane pandaplika“ ja „Lumekuninganna II“.

Tänavu loob Elisa veelgi enam sisu alustades sarjaga „Papsid“, mis jõuab Elisa Huubi juba veebruari lõpus. Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa voogedastusteenusest leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Pöördes“ „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Reetur“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!