Põhisisu algus

Cannesi festivali võistlusprogrammi valitud Elisa originaalsari „Tuba 301“ jõudis Elisa Huubi

10.06.2020

Esimese Soome draamasarjana Cannes Series festivali võistlussarja valitud ülipõnev „Tuba 301“ on nüüdsest Elisa Huubis saadaval.

Kõigile Elisa Huubi tellijatele on tänasest saadaval Elisa uus rahvusvaheline originaalsari „Tuba 301“. „Tuba 301“ on lugu Kurtide perekonnast, kelle elu muutub ühel jaanipäeval pöördumatult, kui pere ühine suvilareis lõppeb õudusunenäos. Šokeeriv peretragöödia naaseb pinnale aastaid hiljem, kui saladused hakkavad lahti rulluma ja näitavad, kui kaugele on igaüks nõus minema oma lähedaste nimel.

Elisa sisuhankejuhi Toomas Ili sõnul pakub uus sari põnevust viimase hetkeni. „Sari on valminud koostöös Warner Bros. Televisioniga ning toob vaatajateni skandinaavialiku psühholoogilise trilleri, mis pakub närvesöövat vaatamist ka kõige nõudlikumale sarjafännile.“

"Tuba 301" valiti esimese Soome draamasarjana Cannes Series festivali võistlussarja ning Elisa Huubis on kohe nähtav terve esimene hooaeg. Lisaks leiab Huubist mitmeid teisi tippsarjasid ja filme nagu „Ivalo“, „Vanamehe film“, „Kõik patud“, „Üle noatera“ ning „Reetur“.

Huub on Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele kättesaadav voogedastusteenus, kus on lai valik sarju ja filme ning nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi Elisa originaalsarju. Kõiki Huubi filme ja seriaale saab vaadata ilma reklaamideta, nii palju kui hing ihaldab ja endale sobival ajal. Juuni lõpuni Huubiga liitudes saad esimese kuu vaid 1€ eest, uut ja põnevat sisu lisandub Huubi igakuiselt.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!