Põhisisu algus

Bränditruud Apple fännid eelistavad peamiselt ühte tooni telefone

12.12.2020

Uued Apple iPhone-id on alati kuum kaup, mida bränditruud fännid iga-aastaselt ostma tormavad, et vana seade uuega asendada. Apple nutitelefonid on tänavu erakordselt populaarsed, kuid kõige enam lähevad kaubaks just tumehallid, mustad ja sinised seadmed.

Uute Apple telefonide lansseerimine on iga-aastane suursündmus, mida ootavad nii Apple seadmete truud fännid kui kõik teised, kes hiljem seadmetele näpuga näitavad ning kriitikat jagavad. Sellest olenemata on Apple iPhone nutitelefonid jätkuvalt ülipopulaarsed ja bränditruud kasutajad vahetavad võrreldes teiste kasutajatega ka kiiremini oma seadmeid uute vastu.

Elisa seadmete tootejuht Kirill Šapošnikov sõnab, et kuigi erinevate mudelite ja värvide valik on ajas suuremaks läinud, püsivad fännide eelistused samad. „Kuigi tänavu on värve valikus vägagi palju, eelistatakse enamjaolt tumedates toonides iPhone. Kõige enam ostetakse tumesiniseid iPhone 12 seeria mudeleid, kuid ainsaks erandiks on kõige kallim iPhone 12 Pro Max, mida soetati kõige enam erkkuldsena.“ Kõige vähem populaarsed värvid iPhone mudelite seas on roheline ja punane.

Enim lähevad kaubaks kallimad iPhone mudelid nagu 12 Pro ja 12 Pro Max, mida müüdi vastavalt 36 ja 29 protsenti kõigidest iPhone 12 mudelitest.

„Uute iPhone’i mudelite puhul on nõudlus alati suurem kui saadavus ja iga-aastastest eelmüükidest näeme, et nõudlus tehasevärske seadme vastu on Apple kasutajate seas jätkuvalt eelistatud. Sõltumata palju kriitikat saanud laadija ja kõrvaklappide eemaldamisest on Apple selgelt nutitelefonide turul reguleerija ja teerajaja ning tulev aasta näitab, kes tootjates võib sama trendi järgida,“ lisas seadmete tootejuht.

iPhone 12 mudelite populaarseimad värvid:

1. Sinine (iPhone 12 Pro, 12 Pro Max, 12 ja 12 mini)

2. Tumehall (iPhone 12 Pro ja 12 Pro Max)

3. Kuldne (iPhone 12 Pro ja 12 Pro Max)

4. Must (iPhone 12 ja 12 mini)

5. Valge (iPhone 12 ja 12 mini)

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!