Põhisisu algus

BBC asub näitama Elisa originaalsarja

18.12.2020

Cannes Series festivali võistlusprogrammi valitud ülipõnev Elisa rahvusvaheline draamasari „Tuba 301“ jõuab tuleval aastal BBC eetrisse.

BBC Four ostis näitamisõigused auhinnatud Soome draamasarjale „Tuba 301“ ja ühtlasi on tegemist esimese soomekeelse sarjaga, mida BBC Four asub näitama nii tele-eetris kui BBC iPlayer voogedastusplatvormil.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili sõnas, et tegemist on märgilise saavutusega Elisa originaalsarjadele. „Sari toob vaatajateni skandinaavialiku psühholoogilise trilleri, mis pakub närvesöövat vaatamist ka kõige nõudlikumale sarjafännile. Uuel aastal toodab ka Elisa Eesti koostöös Warner Bros. Televisioniga sama stsenaariumi põhjal kodumaiste näitlejatega draamasarja."

„Tuba 301“ on valminud koostöös Warner Bros. Televisioniga ja sarja on kirjutanud Briti stsenarist ja näitleja Kate Ashfield. Eestis on sari nähtav kõigile Elisa Huubi klientidele.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!