Põhisisu algus

Avasime Kuressaares uue ja avarama esinduse!

12.04.2021

27. märtsil avasime Kuressaares uue esinduse aadressil Kohtu tänav 1. Värske esindus on suurem ja avaram kui eelmine ning esinduse töötajad on uue pinnaga väga rahul.

Elisa jaemüügi valdkonna juht Anu Eha sõnab, et Kuressaare esinduse kolimine sai toimuma, kuna Ferrumi kaubamaja, kus siiani oldi, hakati renoveerima. „Seetõttu olime sunnitud asukohast ära liikuma. Keskuse huvi oli, et Elisa seal jätkaks, aga kuna asenduspinnad, mida meile pakuti, ei vastanud meie nõuetele ja seega hakkasime kiiresti otsima teisi variante. Erinevate variantide vahel valides langetasime otsuse Kohtu tänav 1 ruumide kasuks,“ selgitab ta kolimise tagamaid. „See tundub olema õige valik, kuuldes, mida meie töötajad ja juba ka kliendid on meile öelnud.“

Kuressaare esinduse vanema Sille Mai sõnul on värskelt avatud esindus võrreldes eelmisega kui öö ja päev. „Suur, ilus ning kolme kassa ja oma kööginurga. Ka kliendid on öelnud, et see on hoopis parema auraga maja, kui eelmine,“ lisab ta.

Lääne piirkonna müügi- ja teenindusjuht Carina Jurs ütleb, et vana esinduse suurimaks murekohaks oli kitsus ja see, et kliendid hingasid järjekorras seistes justkui üksteisele kuklasse. „Uus esindus on hästi hajutatud, mõnusalt suur ja avar. Lisaks ka see, et kui enne olid kliendid esinduses kõrvuti, siis nüüd tunneb klient ka privaatsust, kuna on rohkem ruumi. Klientide jutt ei hakka üksteist segama ja seega tunnetatakse personaalsust rohkem,“ lisab ta.

Kuressaare esinduse lahtiolekuajad:

E-R 09.00-19.00

L 10.00-16.00

P Suletud!

Lisaks paneme meie klientidele endiselt südamele, et:

  • Kõige kiirem ja turvalisem viis oma küsimustele vastus saada on kirjutada Elisa kodulehe vestlusaknasse või helistada 6 600 600
  • Kui tuled esindusse füüsiliselt kohale, kanna palun maski – seda nii enda kui ka teiste inimeste kaitseks
  • Järgida tuleb ka 2+2 reeglit ja seda, mitu klienti tohib korraga esinduses olla
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!