Põhisisu algus

Auhinnatud Elisa originaalsari „Valguses ja varjus“ saab uue hooaja

18.03.2022

Elisa originaalsarja „Valguses ja varjus“ uue hooaja võtted on alanud ja juba peagi linastuvad sarja uued osad Elisa Huubis. Draamasarja peaosades astuvad üles Mirtel Pohla ja möödunud aastal Eesti filmi- ja teleauhindade jagamisel parima naisnäitleja auhinna pälvinud Epp Eespäev.

Sarja stsenarist Marin Algus kirjeldas, et uus hooaeg toob endaga kaasa taas minevikusaladusi ja ka seni nägemata tegelasi Diana elust. „Näeme tugevaid naisi üksteist toetamas ja ka üksteisele vastandumas, uues hooajas on uusi sarmikaid kõrvaltegelasi, kes tegevustikule nii ohte kui intriige lisavad. Lisaks toome jõulisemalt sisse ka nooremaid tegelasi.

Elisa sisujuht Toomas Ili sõnas, et sarjast „Valguses ja varjus“ on saamas Elisa seni populaarseim originaalsari. „Lisaks mitmetele EFTA nominatsioonidele ja võidetud auhindadele on sari isegi täna, kaks aastat hiljem, Elisa Huubi vaadatavuse esikümnes. Hiljutine esimese hooaja näitamine Kanal 2-s lisas omakorda veel sadu tuhandeid silmapaare,“ütles Ili.

Uuel hooajal hoolitseb Diana vigastada saanud Taanieli eest ja lahkab oma perekonnasaladusi, kui tädi Miliza tervis hakkab tasapisi taas halvenema. Dianal ja Taanielil tuleb seista silmitsi ärimees Toivo valmiskampaania ajal tekkiva uue ohuga ja oma osa on draamas ka külakese nooremal põlvkonnal. Endiselt on sarja peaosas armastatud näitleja Mirtel Pohla. Lisaks temale löövad kaasa ka Indrek Sammul, Epp Eespäev, Saara Nüganen, Karin Rask jpt hinnatud Eesti näitlejad.

Uus hooaeg jõuab eksklusiivselt Elisa juba aprillis.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama