Põhisisu algus

Augusti teletop: vaatajad meelitas teleri ette lummav öölaulupidu ja Helgi Sallo avameelne usutlus

06.09.2021

Augusti jooksul naelutas vaatajaid teleri ette isamaalisus ja kodumaised tippnäitlejad, selgub Elisa Elamuse järelevaatamise statistikast. Selgelt kõige populaarsemaks teleelamuseks osutus üle-eestiline öölaulupidu "Vaba Eesti!", kuid tähelepanu püüdis ka Vahur Kersna intervjuu Helgi Salloga.

Teletopist lähtub, et taasiseseisvumispäeva õhtul valis märgatav osa vaatajatest enda kaaslaseks lummava, emotsionaalse ja isamaalise öölaulupeo ülekande. Lisaks sellele püüdsid augustis vaatajate tähelepanu äsja 80. juubelit tähistanud Helgi Sallo intervjuu Vahur Kersnaga ning Tokyo olümpiamängude ülekanded.

Edetabelist ei jäänud kõrvale ka kodumaised telesarjad, millest kõige populaarsemateks osutusid särava Carola Madise, Eeva Esse ja Kethi Uibomägiga “Kolm naist Karavanis” ning igipopulaarne “Kättemaksukontor”, mis napsas endale esikümnes suisa kaks kohta.

Kõige populaarsemate filmide edetabelis jätkavad võidukäiku tuntud Hollywoodi filmiseeriad. Kui juulis suutis poole edetabelist kinni panna Harry Potter, siis augustis võidutses Johnny Depp kapten Jack Sparrowina – “Kariibimere piraatide” filme mahtus esikümnesse kokku neli, jäädes alla vaid koguperelemmikule “Saabastega Kass”.

“Augusti lõpusirge on aeg, mil uus telehooaeg hakkab vaikselt hoogu koguma ning vaatajad on uute ja värskete kodumaiste sarjade ning telesaadete ootuses,” lausus Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre. “See aga ei tähenda, et eeter uue ootuses tühi oleks, pigem vastupidi. Teletop näitab selgelt, et inimesed pöörduvad meeleldi tagasi vanade lemmikute juurde ning leiavad üles ka kõik uue, mis juba valminud on.”

Juba tuttavad lemmikud on oma tavapärase positsiooni võtnud ka Elisa Huubi edetabelis, kus esikohale on taaskord jõudnud Tõnis Niinemetsa ja teiste Eesti tippnäitlejatega pahvatav “Alo” teine hooaeg. Ülimenukateks osutusid ka “Kättemaksukontor” ja alati humoorikad “Padjaklubi” ja “EnSV”.

Elisa Videolaenutuse eesmine ots on tavapäraselt mitmekesine, näidates selgelt filmifännide eristuvaid maitseid. Augustis osutus kõige populaarsemaks linateoseks põnevusmärul “Mehe raev”, millest ei jäänud kaugele maha ulmefilm “Kaose planeet” ning õuduspõnevik “Vale pööre: kogukond”. Tugeva positsiooni saavutas ka endiselt kinolinadelt leitav “Space Jam: uus algus”, mida saavad Elisa kliendid nautida kodusest mugavusest lahkumata.

“On näha, et järjest rohkem inimesi otsustab lemmikfilme ja -seriaale vaadata läbi Huubi ja Videolaenutuse just siis, kui see neile kõige paremini sobib,” ütles Soomre. “Nüüd on see ka veelgi mugavam, kuna Elisa uuenenud teleteenuse abil on meelelahutus seal, kus vaataja soovib – lemmikud saab nutiseadmete abil kaasa võtta kasvõi metsa.”

 

Augusti järelevaatamise TOP 10:

 1.  Öölaulupidu "Vaba Eesti!" (ETV)
 2.  Keelatud vili (KANAL2)
 3.  Helgi Sallo. Jumala puudutus (ETV)
 4.  Tokyo OM 2020 (KANAL2)
 5.  Kolm naist Karavanis (KANAL2)
 6.  Vene poissmees (TV3)
 7.  Suvereporter (KANAL2)
 8.  Kättemaksukontor: Varjud minevikust 1 (TV3)
 9.  Armastuse ahelad (TV3)
 10.  Kättemaksukontor: Lähedased võõrad – 1 (TV3)

Augusti filmide järelevaatamise TOP 10:

 1.  Saabastega Kass (TV3)
 2.  Kariibi mere piraadid: maailma lõpus (TV3)
 3.  Kariibi mere piraadid: surnud mehe aardekirst (TV3)
 4.  Kariibi mere piraadid: Musta Pärli needus (TV3)
 5.  Kariibi mere piraadid: võõrastel vetel (TV3)
 6.  Pahupidi (TV3)
 7.  Vaiana (TV3)
 8.  Rapuntsel (TV3)
 9.  Fantastilised elukad ja kust neid leida (KANAL2)
 10.  Printsess ja konn (TV3)

Elisa Huubi augusti TOP 10:

 1.  Alo 2. hooaeg
 2.  Kättemaksukontor
 3.  Padjaklubi
 4.  ENSV
 5.  Kaks kanget Tansaanias
 6.  Mädaõunad
 7.  Spetsid
 8.  Sipsik
 9.  Ohtlik lend
 10.  Jälle noor

Elisa Videolaenutuse augusti TOP 10:

 1.  Mehe raev
 2.  Kaose planeet
 3.  Vale pööre: kogukond
 4.  Spiraal
 5.  Ellujäämine silmapiiril
 6.  Tom ja Jerry
 7.  000: Idioodist agent
 8.  Mauritaanlane
 9.  Space Jam: uus algus
 10.  Võlukaar
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!